Banaan on puu-, marja- või köögivili?

Enamik inimesi saab puuviljadel, marjadel ja köögiviljadel lihtsalt vahet teha..

Erinevat tüüpi puuviljade eristamine pole aga nii selge - ja võite mõelda, kuidas banaanid on liigitatud..

Selles artiklis saate vastuse küsimusele, kas banaan on puu, marja või köögivili..

Mis vahe on puuviljadel ja marjadel?

Puuvilju kasutatakse õistaime magusate, lihakate, seemneid hoidvate struktuuride kirjeldamiseks..

Vili on selliste taimede paljunemisorgan ja selle peamine ülesanne on seemnete levitamine uutesse piirkondadesse, kus taim võib kasvada. Puuvilju võib jagada kahte põhikategooriasse: lihavad või kuivad (1).

Kuivatatud puuviljad on toidud, mida me tavaliselt puuviljadeks ei pea, nagu pähklid, kaunviljad ja kookospähklid..

Teiselt poolt oleme harjunud lihavate puuviljadega - tavaliste puuviljadega nagu õunad, kirsid ja banaanid.

Lihaseid vilju saab edasi jagada lihtsateks, mitmeviljalisteks ja liitpuuviljadeks. Marjad on lihtsate lihavate puuviljade alamkategooria (1).

Seetõttu on kõik marjad puuviljad, kuid mitte kõik puuviljad on marjad..

Viljad on õistaime paljunemisorganid. Neid saab jagada mitmeks alamkategooriaks, millest üks on marjad..

Banaanid on botaaniliselt marjad

Üllataval kombel peetakse botaanilisest vaatepunktist banaane marjadeks..

Kategooria, kuhu puu kuulub, määratakse selle taimeosa järgi, mis viljaks areneb. Näiteks arenevad mõned puuviljad ühe munasarja sisaldavatest lilledest, teised aga mitut (1).

Veelgi enam, puuviljaseemneid ümbritseb kolm peamist struktuuri:

  1. Eksokarp: vilja koor või välimine osa.
  2. Mesokarp: viljaliha või keskosa.
  3. Endokarp: seeme, mis katab seemet või seemet.

Nende struktuuride peamised omadused aitavad kaasa ka puuviljade klassifitseerimisele (1).

Näiteks marjaks pidamiseks peab vili arenema ühest munasarjast ja tavaliselt pehme eksokarpi ja lihase mesokarpiga. Ka endokarp peab olema pehme ja võib sisaldada ühte või mitut seemet (2).

Banaanid vastavad kõigile neile nõuetele. Nad arenevad lillest, mis sisaldab ühte üksikut munasarja, on pehme naha ja lihaka keskosaga. Lisaks sisaldavad banaanid mõnda seemet, mida paljud ei märka, kuna on väikesed..

Banaanid arenevad ühe munasarjaga lillest, pehme ja magusa keskmega ning sisaldavad ühte või mitut seemet. Seetõttu sobivad need botaaniliselt marjadega..

Banaane ei peeta marjadeks

Paljud on üllatunud, kui saavad teada, et banaanid klassifitseeritakse marjadeks..

Enamik inimesi peab marju väikesteks puuviljadeks, mida saab korjata sellistelt taimedelt nagu maasikad, vaarikad ja murakad. Botaaniliselt ei peeta neid puuvilju marjadeks..

Seda seetõttu, et nad ei arene mitte ühe, vaid mitme munasarjaga lilledest. Seetõttu leidub neid sageli klastrites ja klassifitseeritakse infruktuuridena (3).

Teisalt sisaldavad banaanid ja muud marjade klassifikatsiooni alla kuuluvad puuviljad oma nimes harva sõna "marja" ja neid ei peeta tavaliselt marjadeks..

Segadus sai alguse sellest, et inimesed hakkasid teatud puuvilju nimetama "marjadeks" juba tuhandeid aastaid, enne kui botaanikud leidsid erinevat tüüpi puuviljade täpse klassifikatsiooni..

Kuigi see klassifikatsioon on praegu olemas, pole enamik inimesi sellest teadlikud. Segadust segab veelgi asjaolu, et ka botaanikud ei nõustu mõnikord teatud puuviljade täpse klassifitseerimisega (1, 4).

Sellepärast kasutatakse enamiku puuviljade, sealhulgas banaanide määratlemiseks sõna “puuvili” selle alla kuuluva alamkategooria nime asemel..

Paljud puuviljad liigitati puuviljadeks tuhandeid aastaid enne seda, kui botaanikud ametliku klassifikatsiooni välja mõtlesid. See on peamine põhjus, miks banaanid ei sisalda nime "marja" ja neid ei peeta selliseks..

Muud hämmastavad puuviljad, mis on ka marjad

Banaanid pole ainsad hämmastavad puuviljad, mis kuuluvad marjade alamkategooriasse.

Muud ootamatud puu- ja köögiviljad, mida peetakse botaaniliselt marjadeks (2):

  • Tomatid
  • Viinamarjad
  • Kiivi
  • Avokaado
  • Paprika
  • Baklažaan
  • Guajaav

Sarnaselt banaanidele arenevad kõik ülaltoodud puu- ja köögiviljad lilledest, mis sisaldavad ühte munasarja, millel on lihav keskpunkt ja mis sisaldavad ühte või mitut seemet. See muudab nad botaaniliselt marjaks, hoolimata sellest, et neid sellisena harva peetakse..

Tomatid, viinamarjad, kiivid, avokaado, paprika, baklažaan ja guajaav on mõned muud puuviljad, mida botaaniliselt peetakse marjadeks. Kuid nagu banaane, peetakse neid harva marjadeks..

Tehke kokkuvõte

  • Marjad on õistaime viljade alamkategooria, millel on magusad, lihakad, seemnetaolised struktuurid.
  • Banaanid arenevad ühest munasarjaõiest ja neil on pehme koor, lihav keskosa ja väikesed seemned.
  • Sellisena vastavad need marja kõigile botaanilistele nõuetele ja neid võib pidada puuviljadeks ja marjadeks, kuid mitte köögiviljadeks.

Kas see artikkel oli teile kasulik? Jagage seda teistega!

Banaan

Banaanidel on antioksüdandid, põletikuvastased, antibakteriaalsed ja antiallergilised omadused. Banaanikomponentide (dopamiin, serotoniin, adrenaliin ja norepinefriin) abil ravivad nad ateroskleroosi, hüpertensiooni, suurendavad maksaensüümi aktiivsust, leevendavad krampe ning väikesed banaaniannused suurendavad sperma kvaliteeti ja kogust.

Peamine on mitte banaanidieedi ülekasutamine, et mitte saada vastupidist efekti, samuti mitte provotseerida probleeme liigse kaalu ja veenilaienditega..

Banaani eelised

Koostis ja kalorite sisaldus

Põhiained (mg / 100 g):Värsked koorimata magustoidud [7]Värsked kollased jahubanaanid [8]Küpsetatud kollased jahubanaanid [9]Praetud kollased jahubanaanid [10]
Vesi74,9165.2055,8749.17
Süsivesikud22.8431.8941,3736.08
Suhkur12.2317.5121.333.63
Toidukiu2.061.72.23.5
Valk1.091.301.521.5
Rasvad0,330,350,1611.81
Kalorid (Kcal)89122155309
Mineraalid
Kaalium358487477482
Magneesium27364158
Fosfor22323744
Kaltsiumviis434
Naatrium1322
Raud0,260,550,280,67
Tsink0,150,190,210,23
Vitamiinid
C-vitamiin8.718.416.43.4
Vitamiin PP0,6650,6720,6850,818
Vitamiin B60,3670,2420,2100,264
B2-vitamiin0,0730,0760,1300,102
A-vitamiin0,064
Vitamiin B10,0310,0620,0900,047

Uurides ülaltoodud tabeleid, võime järeldada, et värske banaan ei ole eriti rasvane, vaid väga toitev ja energeetiliselt väärtuslik toode. Mis puutub jahubanaanidesse, mis vajavad enne tarbimist kuumtöötlust, siis need sisaldavad rikkalikult samu mineraale ja vitamiine kui magustoidubanaanid. Selliste puuviljade küpsetamine võimaldab teil säilitada nende kasulikke aineid, kuid praadimine vähendab vitamiinide hulka ja muudab need rasvamaks ja toitevamaks..

Ravivad omadused

Hoolimata asjaolust, et banaan sisaldab 75% vett, sisaldab see palju kasulikke komponente. Näiteks on selles troopilises puuviljas väga kaaliumirikas, mis aitab kehal säilitada südame ja neerude tervist, samuti parandada fookust ja aju tööd. Teadlased väidavad, et piisav kogus seda mineraali kehas hoiab ära neerukivide tekke, aitab normaliseerida vererõhku ja vähendab südameataki riski 27% võrra [11]. Magneesium koos vitamiinide C ja B6 mõjuga positiivselt ka südametööle..

Lisaks on banaan soovitatav kõhulahtisuse korral. Vili üksi probleemi ei lahenda, kuid kindlasti aitab taastada maoärrituse korral kehast välja pestud kaaliumi taset [12]. Banaan sisaldab ka toidukiudu, mis toetab normaalset soolestiku tööd ja mängib olulist rolli jämesoolevähi ennetamisel. Muide, banaanis sisalduvad antioksüdandid võivad aidata vähendada vabade radikaalide tekitatud kahjustusi, mis teadlaste arvates aitavad kaasa vähkkasvajate tekkele..

Banaani peetakse tõhusaks abivahendiks haavandite vastu võitlemisel, kuna see sisaldab aineid, mis peavad vastu seda haigust põhjustavatele bakteritele. Sellel on ka antatsiidne toime (vähendab limaskesta ärritust, rahustab seedesüsteemi) ja ümbritseb mao seinu.

Banaanid on tervislikud igas vanuses, kuid on eriti olulised elu alguses. Niisiis, selle troopilise puuvilja kartulipüreest saab tavaliselt peaaegu esimene lapse toidukord pärast ema piima. Reeglina ei põhjusta banaan allergiat ja varustab lapse keha kasulike ainetega. Veelgi enam, Briti teadlaste tähelepanekute kohaselt väheneb laste astma tekkimise oht, kui lapsed söövad iga päev ühe banaani [34]..

Selle troopilise puuvilja söömine on kasulik ka silmadele. Hoolimata asjaolust, et porgand on tavaliselt seotud positiivse mõjuga silmadele, aitavad banaanid ka A-vitamiini sisalduse tõttu makula degeneratsiooni (võrkkesta kahjustus ja tsentraalse nägemise halvenemine) vastu võitlemisel..

Banaanid sisaldavad kaltsiumi mitte eriti suures koguses, kuid see aitab siiski luud tugevdada. Lisaks suurendavad teatud seedimatud süsivesikud keha võimet teistest allikatest pärinevat kaltsiumi omastada..

Lõpuks seostatakse banaane sageli ja mõjuval põhjusel sportlastele mõeldud tootega. Mineraalid ja kiired süsivesikud küllastavad keha ning annavad energiat ja energiat intensiivseks treeninguks. Lisaks usuvad mõned teadlased, et banaanid võivad aidata leevendada lihaskrampe ja leevendada kurguvalu. Seda mõju pole aga teaduslikult tõestatud..

Samamoodi ei ole tõestatud banaanide mõju inimese meeleolule. Banaanist saadud antioksüdant dopamiin ei mõjuta hormoone, mistõttu ei tohiks selle allaneelamist seostada meeleolu paranemisega. Ja aminohappe trüptofaani puhul, mis muundub kehas neurotransmitteriks serotoniiniks ("hea tuju hormooniks"), on selle kogus banaanis nii tähtsusetu, et see ei mõjuta meeleolu.

Meditsiinis

Kuigi banaane farmaatsiatööstuses ei kasutata, on neil kahtlemata meditsiinilisi omadusi, mida traditsioonilises meditsiinis laialdaselt kasutatakse. Troopilistes riikides, kus banaani peetakse igapäevase toidusedeli üheks põhikomponendiks, kasutatakse mitmesuguste haiguste raviks lisaks puuvilja viljalihale ka ülejäänud taime (juured, lehed, õied, puuviljakoor). Näiteks arvatakse, et lillede infusioon aitab diabeedi, haavandite ja bronhiidi korral, juured - mao, düsenteeria ja lehtede häirete korral - naha haavade ja põletuste korral [13]. Meie piirkonnas piirdub banaani kasutamine meditsiinilistel eesmärkidel peamiselt puuvilja ja selle koore kasutamisega..

Joogid ja infusioonid

Bronhiidi korral koos ravimite raviga on soovitatav juua mee-banaanijooki. Selle valmistamiseks koorige ja puder 3 küpset banaani, valage neile 400 ml keeva vett ja laske segul umbes 30 minutit tõmmata. Jahutatud tootele lisage 2 supilusikatäit mett ja jooge pool klaasi 4 korda päevas 5 päeva jooksul.

Šokolaadibanaanijook aitab vabaneda kurguvalust. Peate purustama 1 küpse banaani ja lisama sellele 1 spl kakaopulbrit. Seejärel lahustage saadud segu 1 klaasis keedetud piimas. Võtke ravim enne magamaminekut 5 päeva.

Kuiva köha vastu võitlemiseks on soovitatav sõtkuda üks küps banaan, lisada oma maitse järgi 100 ml apelsinimahla, 200 ml keeva vett, 1 spl mett ja kaneeli. Kasutage toodet 5-7 päeva. Ja kui keedate koorega terve banaani, nagu tee, lisades veidi kaneeli, siis tuleb välja unetuse ravim..

Traditsioonilised ravitsejad väidavad, et 1 purustatud banaan piimaklaasis aitab kehal kergete allergiliste reaktsioonidega toime tulla. Jooki tuleks tarbida 2-3 korda päevas. Ja kui lisate sellele segule veidi mett, saate pohmellist hea ravi..

Lõpuks peetakse banaanikvassi rütmihäirete korral keha abistajaks. Selle valmistamiseks pannakse marli sisse 2 tassi hakitud banaanikoort ja valatakse 3 liitrit keedetud vett. Seejärel lisage 1 spl hapukoort, klaas suhkrut ja jätke 12 päevaks. Vedeliku pinnale võib tekkida õhuke kiht hallitust, mis tuleb kohe eemaldada. 12 päeva pärast võib valada 1 liitri kvassi ja filtreerida läbi marli ning ülejäänud lisada 1 liitrit vett ja kolmandik klaasi suhkrut, lastes sellel veel paar päeva tõmmata. Enne söömist peate 2 korda päevas pool klaasi jooma kvassi.

Rakendustena kasutatakse banaanikoori, harvemini banaanimassi. Naha sisemine külg toimib loodusliku antiseptikuna ja tänu tanniinidele ja vahale aitab verejooksu peatada. Lisaks aitavad selle koostises olevad õlid valu ja sügelust leevendada. Nii saab koorega või viljalihaga, mis on noaga ettevaatlikult maha kraabitud, kasutada kriimustuste, marrastuste, nahakivide, verevalumite, põletuste ja putukahammustuste korral. Populaarsed retseptid soovitavad ka tüükadele regulaarselt banaanikoori rakendada. Tulemus peaks olema nähtav 3-4 nädala pärast.

Idamaade meditsiinis

Ida praktikas peetakse banaani kasulikuks tooteks ja seda kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Erilist tähelepanu pööratakse puuvilja küpsusele, sest see mõjutab suuresti selle raviomadusi. Näiteks valmimisel ilmub banaanis valk, mis osaleb vähkkasvajate arengu ennetamisel. Seevastu valmimata banaanid sisaldavad resistentset tärklist (toidu kiudaineid), mis India arstide arvates võib diabeeti parandada..

Idamaine meditsiin peab banaani ka tõhusaks viisiks veresoonte ummistamiseks. See puu sisaldab fütosteroole, mis aitavad vähendada kolesterooli taset. Ühe retsepti järgi valage 50 g banaanipüree koos tassi teega ja lisage 2 tl mett. Seda ravimit tuleb juua hommikul ja õhtul..

Lisaks pole Ida praktikas kombeks banaani piimaga kombineerida, nagu läänes sageli tehakse. Arvatakse, et selline ühend mõjutab seedeprotsessi negatiivselt, võib esile kutsuda allergiaid ning võib põhjustada ka näiliselt täiesti mitteseotud köha ja nohu [14]..

Teaduslikus uurimistöös

Kuna banaanil on palju kasulikke omadusi ja see on paljudes troopilistes riikides dieedi peamine osa, on see pikka aega olnud teadusuuringute objekt. Teadlased otsivad võimalusi selle vilja vastupidavamaks muutmiseks erinevate haiguste suhtes ning uurivad selle potentsiaali ravimina..

Näiteks viidi hiljuti edukalt lõpule Austraalia teadlaste rühma kümneaastane humanitaarprojekt, mille eesmärk oli välja tuua A-provitamiinirikkad banaanid. See ülesanne pandi teadlaste ette seetõttu, et Ugandas ja paljudes teistes Aafrika riikides surevad või saavad sajad tuhanded lapsed pime selle vitamiini puudumise tõttu organismis. Nüüd on probleem osaliselt lahendatud tänu tulevastele "kuldsete" banaanide saagidele [15]. Paralleelselt uuritakse USA-s banaanides karotenoidide tootmise mehhanisme [16]..

Ka Ameerika Ühendriikides töötab rühm erinevate riikide teadlasi banaanis leiduva ühendi - valgu lektiini (BanLec) - uurimiseks. Leiti, et see valk on võimeline saama aluseks viirushaiguste (gripp, C-hepatiit, HIV jne) vastastele ravimitele. Esimesed katsed näitasid, et see takistab viiruste sattumist keharakkudesse, kuid samal ajal põhjustab kõrvaltoimeid ärrituse ja põletiku kujul. Teadlaste poolt veidi "täiustatud", katsetatakse BanLecit järk-järgult loomade ja seejärel inimestega. [17].

Lisaks töötavad Suurbritannia teadlased ravimite loomisel, mis kasutavad banaanist ja brokkolist saadud kiudaineid. See ravim on mõeldud Crohni tõvega (seedetrakti põletikuline haigus) patsientide raviks [18]..

Dietoloogias

Toitumisspetsialistid soovitavad banaani kaksteistsõrmiksoole, mao ja suuõõne limaskestade põletikuliste haiguste korral. See sisaldub dieettoidus kõhunäärmehaiguste, samuti mõnede maksa- ja neeruhaiguste korral..

Mis puudutab kehakaalu alandamiseks mõeldud dieete, siis selles valdkonnas on suhtumine banaanisse mitmetähenduslik. Mõned inimesed usuvad, et see vili on liiga kaloririkas ja seda ei tohiks mingil juhul lisada kaalust alla võtva inimese dieeti. Teised, vastupidi, väidavad, et kuigi banaan on kõrge kalorsusega, ei sisalda see rasva, seega võib ja peaks seda tarbima, kuid mõõdukalt..

Igal juhul on dieedi ajal eelistatav süüa küpset banaani, mis sisaldab tärklist, millel pole veel olnud aega suhkruks muutuda. Sellise puuvilja glükeemiline indeks on ainult 30 ühikut, küpsel banaanil aga umbes 50. Seega võtab küpseta puuvilja seedimine kauem aega, väldib suhkru järsku hüpet ja toob kaasa pikema küllastumise..

Toiduvalmistamisel

Mõnes troopilises riigis, kus banaan on dieedi aluseks, ei tarbita seda mitte ainult toorelt või magustoitudes, vaid ka keedetult, praadides ja küpsetades söe kohal. Tavaliselt kasutatakse kõrvalroogade valmistamiseks jahubanaane. Aafriklased lisavad neid teraviljale, omlettidele ja isegi suppidele ning Hiinas võib banaane leida köögiviljasalatist. Kastmed, vormiroad, laastud valmistatakse banaanide baasil, neist valmistatakse jahu ja ketšup.

Muide, banaan võib liha küpsetamisel ka kasuks tulla. Pehmemaks ja pehmemaks muutmiseks lisavad kogenud koduperenaised pannile banaanikoori.

Banaani kombineerimisel teiste toitudega sobib see hästi magusate puuviljade ja pähklitega. Mõni toitumisspetsialist ei näe banaani segamisel piimatoodetega midagi sedatiivset, teised aga peavad sellist tandemi vastuvõetamatuks. Parim on süüa banaani söögikordade vahel, eraldi teistest söögikordadest..

Banaanist valmistatakse väga erinevaid jooke, alates värsketest mahladest, smuutidest ja kokteilidest kuni tee, kohvi, õlle ja džinnini. Meie jaoks traditsioonilisem, mahlad ja smuutid, soovitatakse juua iga päev söögikordade vahel või pärast treeningut. Victoria's Secreti toitumisspetsialistid ja treenerid soovitavad teha rohelist mahla banaanist, kahest pirnist, sellerivarrest, peotäiest spinatist, sidrunist ja meest..

Kohvisõbrad ei pruugi piirduda banaanisiirupi lisamisega joogile, vaid katsetavad ka värskeid puuvilju. Niisiis, peate jahutama 350 ml kanget kohvi, lisama 100 g jäätist, 1 banaani, näputäie kaneeli, natuke riivitud šokolaadi ja peksma kõik segistis. Seejärel pange purustatud jää klaasi ja valage jook.

Banaani kasutatakse ka alkohoolsetes jookides. Näiteks Ugandas kasutatakse seda rahvusliku joogi waragi (omatehtud džinn) valmistamiseks. Tavaliselt juuakse waragi tünnidest spetsiaalsete pikkade õlgede kaudu..

Banaanist saab valmistada ka magusat veinipõhist kokteili. Selleks võtke 1 banaan, 2 laimi, 100 g šokolaadijäätist, 1 spl tuhksuhkrut klaasi valgest muskaatpähkliveinist ja lisage pärast segamist jääd.

Kosmetoloogias

Arvukad uuringud näitavad, et banaan on kasulik mitte ainult siseorganite ja süsteemide tervisele, vaid on efektiivne ka välispidisel kasutamisel. Seda puuvilja kasutatakse aktiivselt naha- ja juuksehoolduse kosmeetikatoodete väljatöötamisel. Maailma kosmeetikahiiglased ostavad igal aastal tonni banaane mitmesuguste kreemide, maskide, kreemide jms valmistamiseks..

Arvatakse, et banaan aitab näonahka niisutada, aitab kortse kõrvaldada ja aitab võidelda aknega. Niisutava maski retsept on lihtne: segage pool küpset purustatud banaani 1 spl jogurti ja 1 spl E-vitamiiniõliga. Kandke puhtale näole ja loputage 30 minuti pärast. Naha elastsemaks ja elastsemaks muutmiseks peaksite segama banaani koorest lõigatud viljaliha ja 1 munakollase. Seda maski hoitakse 5 minutit ja seejärel pestakse. Akne raviks lihtsalt hõõruge kahjustatud piirkonda koore sisemusega ja loputage mõne minuti pärast veega.

Juuksehoolduses on banaanil toitev, niisutav ja tugevdav toime. Efekti saavutamiseks ja raskuste vältimiseks peate järgima järgmisi soovitusi:

  • ärge mudige banaani kahvliga, vaid peksake segistiga, kuni saadakse homogeenne mass, muidu ei pungi tükid hästi välja;
  • enne maski veega loputamist kandke juustele ja vahustage šampooniga, vastasel juhul võivad juuksed jääda kleepuvaks;
  • ärge hoidke maski juustel kauem kui 20-30 minutit (ärge laske neil kuivada).

Retseptide jaoks peate valemi valmistamiseks lihtsalt peksma toores muna 4 supilusikatäis banaanipüree. Niisutava efekti saavutamiseks segage 3 supilusikatäit banaani ja avokaadopüreed, toores muna ja 2 supilusikatäit rafineerimata oliiviõli. Võitluses juuste väljalangemise vastu on soovitatav kombineerida 4 supilusikatäit banaanipüree 1 spl meresoolaga ja õhema konsistentsi saamiseks lisada veidi oliiviõli. See mask hõõrutakse juurtesse, kandmata kogu juuste pikkusele..

Ebatavaline kasutamine

Banaanipuuvilja ennast kasutatakse tavaliselt üsna traditsiooniliselt, ehkki mõnikord kasutatakse banaanikoori nahast kingalaki asemel või kosmeetikavahendina, kuid banaanilehed leiavad kasutusvõimalusi palju laiemalt..

Esiteks kasutatakse neid dekoratsioonina erinevate budistlike tseremooniate ja rituaalide ajal. Nad toimivad Indias ka traditsiooniliste roogade taldrikutena. Teiseks valmistatakse banaanilehtedest mingisuguseid vihmavarjusid, samuti omamoodi toidupakendit. Kolmandaks kasvatatakse isegi spetsiaalset tüüpi taimi - tekstiilbanaani. Selle tugevat valet lehetüve kasutatakse kalavõrkude, meretrosside ja parvede valmistamiseks. Lõpuks kasutatakse India osades tualettpaberi asemel endiselt banaanilehti..

Banaani ohtlikud omadused ja vastunäidustused

Nagu iga teine ​​toidutoode, võib ka organism üldise positiivse mõjuga mõnes olukorras banaan anda vastupidise efekti. See ei tähenda, et see tuleb toidust täielikult välja jätta, kuid teatud tingimustel peaks selle puuvilja tarbimine olema piiratud..

  • Banaan eemaldab kehast aktiivselt vedelikku, mille tagajärjel toimub vere paksenemine ja selle voolu vähenemine elunditesse ja kehaosadesse. Seetõttu ei tohiks veenilaiendite käes vaevlevad inimesed, mehed, kellel on probleeme erektsiooniga, ja tromboflebiidiga patsiendid banaanide söömist ära magada..
  • Beeta-adrenoblokaatorite võtmine südamehaiguste korral suurendab märkimisväärselt kaaliumi taset kehas, nii et te ei tohiks süüa suures koguses banaane, mis sisaldavad seda mineraali, eriti ebatervislike neerude korral.
  • Ärritatud soole sündroomi korral ei soovitata suurtes kogustes banaane, kuna need võivad põhjustada puhitus.
  • Rasvunud inimestel on kontrollimatu banaanide tarbimine vastunäidustatud.
  • Diabeediga inimesed peavad banaanide valimisel olema ettevaatlikud. Parim on süüa kergelt valmimata puuvilju, sest küpsena muundatakse neis sisalduvad komplekssed süsivesikud (tärklis ja kiudained) kõrge glükeemilise indeksiga süsivesikuteks.

Oleme selles illustratsioonis kogunud kõige olulisemad punktid banaani kasulikkuse ja võimalike ohtude kohta ning oleme väga tänulikud, kui jagate pilti sotsiaalvõrgustikes lingiga meie lehele:

Huvitavaid fakte

Territooriumid, kus banaanid kasvavad, asuvad samas kliimavööndis, ümbritsevad kogu maakera, ja said mängulise nime "banaanivöö". Paljudes nendes riikides ei ole banaan meie leiva tähtsuse poolest madalam, kuid Ugandat ja Burundit peetakse selle puuvilja tarbimise liidriteks, kus statistika järgi sööb iga inimene umbes 200 kg aastas..

Kuid Filipiinidel banaane mitte ainult ei sööda, vaid see teenib ka nende jaoks head raha. Gokuseni sort aretati, võttes 100 seast parimat, nii et see vili on teistest aromaatsem ja magusam. Seda kasvatatakse 500 m kõrgusel merepinnast ökoloogiliselt puhtal maal. Üks puuvili kaalub umbes 200 g ja maksab 6 dollarit.

Tuhandete aastate jooksul banaane kasvatades ja tarbides ei saanud troopiliste riikide elanikud loomulikult selle vilja kuvandit oma kultuuri ja keelde juurutada. Näiteks kui meie riigis öeldakse, kui kõik sujub, "nagu kellavärk", siis Indias öeldakse "see läheb nagu banaaninahk". Samuti on palju Aafrika vanasõnu, milles näiteks banaani või selle lehti võrreldakse inimesega: "vana banaanileht oli kunagi ka noor ja roheline" või "lapse sünnitanud naine on nagu banaanipuu, mis murdus viljade raskuse all"..

Kui troopilistes riikides on banaani juba ammu soodsalt koheldud, siis Euroopa kohta seda öelda ei saa. Näiteks Saksamaal 30ndatel. Kahekümnendal sajandil märgiti eksootilistele puuviljadele “ebapatriootlik”. Asi on selles, et banaanide importimiseks kasutatud raha suunati muudeks vajadusteks. Selle varjamiseks olid kogu riigi arstid sunnitud täitma korraldusi banaani kohutavast ohust rääkimiseks. Ja puuviljapoodides olid plakatid "Patrioodid söövad saksa õunu".

Tänapäeval müüakse banaane aktiivselt kogu maailmas ning turundajad ei väsi uute viiside väljamõtlemisest müügi suurendamiseks. Nii et ühes USA supermarketist saate osta üleküpsenud banaane koos lisatud banaanileiva retseptiga. Ja Koreas tulid nad välja pakiga, mis sisaldas seitset erineva küpsusastmega banaani (praegu veel rohelisest kuni söögivalmis). Idee on selles, et viljad valmivad järk-järgult ja sellist komplekti ostes saab klient iga päev küpse banaani..

Banaan leiab oma peegelduse maailmakultuuris. Talle on pühendatud mälestusmärgid (USA-s, Austraalias, Kanadas, Norras), avatakse muuseumid (Austraalias, USA-s, Saksamaal) ja 10. aprillil tähistatakse sellele viljale pühendatud päeva. Lisaks lauldi banaanidest (näiteks Louis Prima "Meil pole banaane" või Jake Oweni "Rohelisi banaane"), neist kirjutati lasteluuletusi, neid kujutati sageli natüürmortides. Ja viimasel ajal on ilmunud kunstnikke nagu hollandlane Stefan Bruchet, kes muudab banaaniviljad tõelisteks kunstiteosteks..

Botaaniline kirjeldus

Banaan on banaaniperekonna (ladina musaceae) perekonna banana (ladina musa) suure mitmeaastase rohu vili. Ehkki oleme harjunud banaanidest mõtlema kui igapäevaelus ja toiduvalmistamisel lihtsalt puuvilju, liigitavad botaanikud need marjadeks. Just need mittestandardsed marjad kuuluvad koos nisu, riisi, maisi ja kartulitega maailma kõige olulisemate põllukultuuride hulka. Statistika kohaselt söövad inimesed kogu maailmas igal aastal umbes sada miljardit banaani [1].

nime päritolu

Mis puudutab teaduslikku terminit Musa, siis selle päritolust on kaks versiooni. Esimese järgi laenati see araabia keelest, kus sõna mauz (araabia keeles موز) tähendab banaani. Teise versiooni järgi anti ladinakeelne nimi Kreeka renessansi botaaniku Antonio Muse auks. Mis puutub sõnasse "banaan" ise, siis see kõlab enamikes tänapäevastes Euroopa keeltes ühtemoodi. Tõenäoliselt võtsid portugallased või hispaanlased selle algselt üle Lääne-Aafrika keelest Wolof, milles seda hääldatakse - banaan [2].

Ajalugu

Paljud banaani päritolu uurijad nõustuvad, et selle vilja sünnikohaks olid Malai saarestik ja Okeaania. Teadlased usuvad, et inimesed hakkasid seal banaane inimtoiduks kasvatama 5. aastatuhandel eKr. Ja mõned väidavad isegi, et banaani kasvatati Paapua Uus-Guineas (Okeaanias) juba 8. aastatuhandel eKr. [3]

Siiani ei vaibu vaidlused banaanide ilmumise aja pärast Aafrikas. Nii on mõned teadlased veendunud, et banaane on Madagaskaril kasvatatud umbes 3 tuhat aastat. Kuid põhjalikumad tõendid viitavad sellele, et tänu Aasia kolonialistidele ilmusid need viljad Aafrika saarel alles aastatel 400–600 pKr. Umbes samal ajal levisid banaanid kogu Lähis-Idas ja Hiinas ilmusid need veidi varem - umbes 200 pKr, kuigi laia populaarsust õnnestus neil saavutada alles 20. sajandil [4]..

Tänu Portugali meremeestele, kes avastasid Aafrikast magusad kollased puuviljad, tekkisid Kanaari saartele banaaniistandused ja sealt avanesid need puuviljad tee Kariibi mere, Kesk- ja Lõuna-Ameerika riikidesse. Mis puudutab Põhja-Ameerika mandrit, siis seal lisati kohalike elanike toidulauale kollaseid puuvilju alles 19. sajandi teisel poolel..

Sama saatus tabas banaani ka Euroopas. Kuni Viktoria ajastu alguseni polnud banaanide järele suurt nõudlust, ehkki neid tunti juba vanas maailmas (legendi järgi tabas nende suurepärane maitse Aleksander Suurt, kes tõi need Indiast kaasa). Uus huvi banaanide vastu tekkis 19. sajandil Saksamaal Hamburgis, kus meremehed tõid selle ülemere puuvilja ja pühkis üle Euroopa. Eriti meeldis prantslastele uus maius. Veelgi enam, Pariisis on banaanist saanud salongielu lahutamatu sümbol..

Venemaa osas algas aktiivne banaanide import Nikita Hruštšovi ajal. Nende puuviljade laialdasest kättesaadavusest pole loomulikult vaja rääkida, kuid suurtes linnades ilmusid need aeg-ajalt riiulitele. Kuid 60ndatel. NSV Liidu suhted ühe peamise troopiliste puuviljade tarnija Hiinaga halvenesid. Ja veel üks tarnijariik Vietnam oli sõjas, nii et banaanide import praktiliselt peatus. 70ndatel. Leonid Brežnev on kehtestanud puuviljade impordi Aafrikast ja Ladina-Ameerikast.

Huvitav on see, et erinevalt meie ajast, kui kollast magusat banaani saab osta peaaegu kõikjalt maailmast, ei olnud enne selle troopilise puuvilja magusat sorti kõikjal võimalik nautida. Mitte kõigis riikides, kus banaane kasvatati, sobisid need toorelt söömiseks. Ja maitse võiks olla märgatavalt erinev.

Kuid 19. sajandil aitas õnnelik juhus levitada magusaid banaanivilju kogu maailmas. Sajandi alguses tõi Prantsuse botaanik ja keemik Jean-François Pouillat Martinique'ist Jamaicale mitmesuguseid banaane, mis hiljem kandis nime Gros Michel [5]. See magus troopiline puuvili kogus kohalike seas kiiresti populaarsust ning esimeste jahutuskambrite kasutuselevõtuga alustas Jamaica esimeste suuremate banaanisaadetiste saatmist teistesse riikidesse. Nii saavutas Gros Michel järk-järgult ülemaailmse kuulsuse..

Sordid

Banaanide liik ja sortide mitmekesisus on hämmastav. Lisaks söödavaid puuvilju tootvatele taimedele on olemas ka dekoratiivsed ja looduslikud banaanid. Otseselt söödavad banaanisordid jagunevad tavapäraselt magustoiduks (magusa viljalihaga) ja plantaanideks (kõva tärkliserikka südamikuga). Esimesi süüakse tavaliselt toorelt või kuivatatult, teised aga vajavad kuumtöötlust või neid kasutatakse kariloomade söödana..

Huvitav on see, et peaaegu kõik tänapäeval kasvatatavad söödavate banaanide sordid on sama kultigeeni sordid - kultuurtaim, millel pole looduses analoogi. Mõnikord on looduslikud banaanid visuaalselt sarnased tuttavate kollaste poolkuu kuudega, kuid nende sees on täpilised seemned ja väikesel kogusel paberimassil on ebameeldiv maitse..

Mis puutub söödud banaanidesse, siis peaaegu kõik olemasolevad sordid on inimese kasvatatud hübriidi variatsioonid. Aretajate töö võimaldas saavutada häid maitseomadusi ning nõutavat resistentsuse taset haigustele ja kahjuritele. Arvestades, et taim paljuneb vegetatiivselt, on tegelikult kõigil tänapäeval kasvavatel banaanidel sama eellane..

Sellegipoolest ei garanteeri selline hoolikas töö puuviljade ohutust. Näiteks hävitas juba mainitud sordi Gros Michel, maailmatarnete vaieldamatu liider, 20. sajandi keskel haigus, mida nimetatakse "Panama seeneks". Pärast seda töötasid teadlased välja uue sordi - Cavendishi, mida leidub nüüd kogu maailma kaupluste riiulitel..

Ebatavaliste banaanide hulgas eristatakse lisaks juba kirjeldatud metsikule ka punast Cavendishi, millel on lisaks vastava värvusega nahale ka kreemjas maitse koos vaarikate nootidega. Jaava saarelt leiate sinise banaani ning Floridas ja Hawaiil kasvavad Ae Ae banaanid, mis välimuselt (tumeroheliste ja heleroheliste triipude vaheldumine) sarnanevad pigem suvikõrvitsaga [6]. Lisaks on paljudes maailma riikides, kaasa arvatud meie, populaarne nn "beebibanaan". Nagu nimigi ütleb, on need väikesed banaanid (kuni 12 cm), õhukese koore ja kreemja viljalihaga. Need on tavaliselt magusamad kui tavalised puuviljad..

Kasvavad omadused

Vastupidiselt levinud arvamusele ei kasva banaanivili palmil, vaid samanimelisel ürdil, mida muide koos bambusega peetakse maailma kõrgeimaks ürdiks. Spiraalis üksteisega kattuvad lehed, millest moodustub valetüvi, ulatuvad mõnikord 12 meetri kõrguseks. Lehtede värv varieerub sõltuvalt banaani tüübist ja sordist (täiesti roheline, kahevärviline - karmiinpunane roheline või täpiline - pruunide laikudega). Arenedes viskab banaan vanu lehti ja valetüve sisse ilmuvad uued võrsed..

Banaani õitsemisperiood algab 8–10 kuud pärast istutamist. Maa alt võrsub tüvi läbi tüve, moodustades kolmest lilleastmest koosneva keeruka õisiku: peal on emased lilled, mis moodustavad vilju, allpool on biseksuaalsed ja isegi allpool on isased. Tolmlemine toimub tänu nahkhiirtele, lindudele ja väikestele imetajatele. Ühest õisikust areneb tavaliselt mitusada banaani. Vilja värv, kuju ja maitseomadused sõltuvad sordist..

Banaanide kasvatamise looduslik elupaik on troopilises ja subtroopilises tsoonis asuv territoorium. Taimed vajavad kõrget õhuniiskust ja optimaalne temperatuur jääb vahemikku 25–36 ° C. Lisaks kasvavad banaanid kõige paremini happelises mullas, milles on palju lämmastikku, kaaliumi ja fosforit..

Venemaa territooriumil kasvatatakse banaane ainult Sotši ümbruses, kuid madal talvine temperatuur ei võimalda viljadel täielikult küpseda. Tavaliselt aeglustub temperatuuril umbes 16 ° C troopilise puuvilja kasv ja 10 ° C juures see peatub. Pikk viibimine ebasoodsates tingimustes võib põhjustada taime surma.

Vaatamata Venemaa ebasobivale kliimale võib söödavate puuviljadega banaani kasvatada otse teie majas või isegi korteris, kui järgite teatavaid tingimusi:

  1. 1 peate valima kääbussortide seemikud (näiteks Musa Super Cavendish Dwarf või Musa Cavendish Dwarf), mille kõrgus ei ületa 1,5-2 meetrit;
  2. 2 troopilise taime parim asukoht on kõige eredam koht;
  3. 3 banaani vajab rikkalikku jootmist ja suurt niiskust, kui seda pole korteris täielikult varustatud, tuleb lehti regulaarselt piserdada.

Lisaks on banaani soovitatav toita iga 2 nädala tagant, samuti õigeaegselt ümber istutada. Viide sellele, et taim on suurema mahuti jaoks küps, on tavaliselt drenaažiavadest nähtavad juured. Reeglina hakkab banaan vilja kandma siis, kui see on jõudnud 30–50-liitriste pottide jaoks sobivaks..

Valik ja ladustamine

Banaanid korjatakse tavaliselt küpsena ja transporditakse seejärel kogu maailmas külmkambrites. Selle vilja ilu on aga see, et see valmib ka pärast oksalt kitkumist. Banaanide valimisel peaksite alustama oma eesmärgist. Kui kavatsete järgmise 1-2 päeva jooksul puuvilju süüa või kasutada, võite kooril kasutada pruunide täppidega banaane. Need puuviljad on küpsed ja valmis sööma. Kuid pruunid või mustad laigud viitavad üleküpsusele ja vilja mädanemisprotsessi algusele..

Loomulikult peaksite kontrollima, kas banaanikoor on tugev, ilma nähtavate kahjustusteta. Liiga pehme südamik või helepruunid laigud sellel on märk üleküpsusest. Kui vajate banaane edaspidiseks kasutamiseks, võite võtta rohelise koorega puuvilju. Võite neid ka sellisel kujul kasutada, kuid neil on viskoossem ja vähem magus maitse, nii et parem on lasta neil küpseda..

Banaanide hoidmise puhul sobib küpsetele puuviljadele temperatuur 7–10 ° C, küpsetele aga 12–14 ° C. Banaane ei soovitata külmkapis hoida, sest madalal temperatuuril muutub koor kiiresti mustaks (ehkki see ei mõju maitsele eriti). Muide, Internetis laialt levinud nõuanne - mähkida banaanisabad selle pikemaks säilitamiseks toidukilesse - ei ole praktikas kuigi tõhus..

Haigused ja kahjurid

Aretajate pika ja vaevarikka töö tulemus oli Cavendishi sordi aretamine, millel on suurepärased maitseomadused, hea saagikus ja transport talub suurepäraselt. Kõigi selle eeliste kõrval on sordi elujõulisuse osas võtmetähtsusega teatud puudused. Esiteks on see taime võimetus haiguste vastu kaitsemehhanisme välja töötada..

Fakt on see, et söödavaid banaanivilju saab ainult taimedelt, mida on paljundatud vegetatiivselt (võrse istutamine). Kuid sel juhul lakkab banaan arenemast ja keskkonnaga kohanemast ning ühelt poolt saame alati sama kvaliteetse ja maitsva saagi ning teisalt oleme vastuvõtlikud haigustele..

Aretajate aretatud Gro Micheli sort langes samasse lõksu. Kahekümnenda sajandi keskel ründas teda nn "Panama tõbi" TR1 (seen Tropical Race 1), mis viis Gros Micheli suuremahulise kasvatamise lõpetamiseni. Töötades sordi Cavendish kasvatamisel, võtsid teadlased arvesse haiguse eripära ja muutsid "uue" vilja selle suhtes resistentseks. Kuid vilju nakatavate organismide areng jätkus. Selle tulemusel ohustas "Panama haiguse" TR4 muteerunud liik Cavendishi edasist saatust.

Kuid banaani täielik kadumine veel ei ähvarda. Teadlased jätkavad uurimistööd ja üritavad uude sordi sisse viia ühte Indoneesia loodusliku banaani geeni, mis tuleb praeguste TR-haigustega hästi toime. Kuid seda protsessi aeglustab veidi asjaolu, et valikuliseks selektsiooniks on vaja seemneid ja söödavates banaanides on neid üliharva..

Lisaks Panama haigusele on banaan vastuvõtlik ümarusside ja mustanahaliste rünnakutele. Probleeme võib tekkida ka bakterihaigusest moko või sigatoka seenest, kuid banaanikasvatajad on õppinud nende õnnetustega toime tulema tänu keemilistele mõjuritele..

  1. Seitsme suurima müüdi purustamine banaanide kohta, allikas
  2. Banaan, allikas
  3. Boyd W., Lentfer C. Banaanikasvatuse antiikaja jälitamine Paapua Uus-Guineas. Austraalia ja Vaikse ookeani piirkonna teadusfond. 18. september 2007.
  4. Banaani ajalugu, allikas
  5. Jamaica banaanid ja jahubanaanid, allikas
  6. 7 banaanisorti, allikas
  7. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  8. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  9. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  10. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  11. 11 tõestatud banaanide kasu, allikas
  12. Banaanide eelised ja terviseriskid, allikas
  13. Bhowmik D., Duraivel S., Umadevi M. Banaani traditsiooniline ja meditsiiniline kasutus. Farmakognoosia ja fütokeemia ajakiri. 1. köide, 3. väljaanne, allikas
  14. Ajurveeda aluspõhimõtted, allikas
  15. Dale J. Kuldsed banaanid, milles on palju A-vitamiini, välja töötatud Queenslandi tehnikaülikoolis. 7. juuli 2017, allikas
  16. Banaanide parem mõistmine võib aidata pimedaksjäämist. American Chemical Society, 20. aprill 2016, allikas
  17. Kas banaanidest valmistatud ravim võiks võidelda paljude surmavate viirustega? Michigani ülikooli tervishoiusüsteem, 22. oktoober 2015, allikas
  18. Banaanist plantainkiud võivad ravida Crohni tõbe. Liverpooli ülikool, 25. august 2010, allikas

Ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud kasutada mis tahes materjale..

Administratsioon ei vastuta retseptide, nõuannete või dieedi rakendamise katsete eest ning ei taga ka seda, et nimetatud teave aitaks või kahjustaks teid isiklikult. Olge ettevaatlik ja pöörduge alati vastava arsti poole!

Mis on banaan - marja või puuvili, milliseid sorte on, milliseid vitamiine need sisaldavad ja kuidas neid õigesti süüa?

Kõik iidsed taimekultuurid pole tänapäeva ühiskonda jõudnud. Kuid need kollased puuviljad on endiselt paljudele armastatud. Banaani kasutatakse aktiivselt toores ja kuumtöödeldud kujul, kariloomade söötmiseks ja tööstuslikuks vajaduseks. Kas see on puuvili või marja, kui kasulik see on ja kuidas seda õigesti süüa, kaalume edasi.

Millisesse taimerühma kuulub - rohttaimed või puud?

Banaan ei ole üks, vaid mitu taime, mida ühendavad sarnased omadused. Reeglina tähendab see mõiste järgmist tüüpi banaane:

  • terav;
  • taevalik;
  • puuvili jne..

Need on võimsate juurte, väikese varre ja arenenud valetüvega suured taimed. Kuni 15 meetri kõrgus ja tohutud kattuvad leheplaadid tekitavad küsimuse, mis on banaan, rohi või puu. Kuid võimas, pealtnäha jäik vars on tegelikult õõnes toru.

Kuidas nad looduses kasvavad?

Kultuur on levinud Aasias ja Lõuna-Ameerikas. Peaaegu kõiki banaanisorte leidub Indias, Filipiinidel ja Ecuadoris. Brasiilia. Need riigid on aromaatsete kollaste puuviljade ekspordi juhid. Troopikas kõrge õhuniiskusega banaan areneb täiskasvanud taimeks 1–1,5 aastaga.

Taim kasvab avatud päikesepaistelistes kohtades. Selle lehvikukujuliste suurte lehtede vahel moodustuvad lilled. Banaanilill näeb välja nagu tohutu pung, millel on lilla-lilla värv. Sees asuvad harjad, millest viljad arenevad edasi. Lilli süüakse ka toorelt ja kasutatakse erinevates roogades..

Nii kasvavad banaanid looduses

Banaaniviljad on marjad, puuviljad või köögiviljad?

Need suured kollased viljad on tõeliselt hämmastavad ja vastuolulised. On kindel veendumus, et banaan on puuvili. Puuvilja suurus, koor ja magus maitse kinnitavad seda arvamust esmapilgul. Teised inimesed usuvad, et banaan on puu või köögivili. Tõepoolest, Aasia riikides on kombeks serveerida praetud või keedetud puuvilju lisandiks.

Tegelikult on banaan marja. Seda eristab kolme kihi olemasolu:

  • koorima;
  • lihav keskosa;
  • sees.

Ülalt on iga vili kaetud paksu eksokarpiga, mille all on viljaliha peidetud. Banaaniseemned on peidetud kõige südamikku. Sarnane struktuur on iseloomulik teistele marjadele: arbuus, baklažaan, tomat jne. Kuid puuvilju on tavaks nimetada puuviljadeks.

Kui palju see ilma kooreta kaalub?

Ühe banaani kaal sõltub selle liigist. Keskmiselt jõuab 18-20 sentimeetri pikkune puu 150 grammini. Suured banaanid kaaluvad rohkem - 200-250 grammi. Ühe väikese marja (12 sentimeetrit või vähem) mass on umbes 100 grammi.

Kompositsioon

Praegu kasvatatakse umbes 450 sorti marju. Kuid mitte kõik neist ei edasta transportimist ja ladustamist edukalt. Ekspordiks peetakse optimaalseks umbes 100 puuviljasorti. Banaani koostis sõltub selle sordist, küpsusastmest ja töötlemisviisist enne tarbimist..

Toiteväärtus

See kontseptsioon kajastab kõiki marja kasulikke omadusi, mis aitavad kaasa keha vajaduste rahuldamisele..

Tabel 1. Banaani toiteväärtus 100 grammi toote kohta

Puuviljakomponendi nimiKogus (grammides)
Valk0,8–4,1
Rasvad0,016-1,4
Süsivesikud19–84

Valkude, rasvade ja süsivesikute poolest on kõige rikkalikumad kuivatatud Platano viljad (vajavad kuumtöötlust). Kõige vähem valke leidub küpsetes Platano marjades.

Millised vitamiinid on rikkad?

Kollastel marjadel on meeldiv peen maitse ja õrn aroom. Nende viljaliha sisaldab magneesiumi, kaaliumi, seleeni, C-vitamiini ja muid elutähtsaid aineid..

Tabel 2. Millised vitamiinid banaanis on inimestele kasulikud

NimiKogus (mg 100 grammis tootes)
Kaalium0,6-2,8
Fosfor16-65
Raud0,1–2,7
Tiamiin (B1)0,04-0,5
C-vitamiin5.6-36.5
Lüsiin35–76

Kui palju kaloreid teeb?

Puuviljad on kõrge kalorsusega. Keskmiselt sisaldab 100 grammi viljaliha 96 kcal.

Tabel 3. Banaani energeetiline väärtus olenevalt selle sordist ja puuvilja töötlemise tüübist

NimiKalorite sisaldus (100 grammi puuvilju)
Magustoit
Küpsed marjad66-110
Ebaküpsed105-110
Kuivatatud / päikesekuivatatud puuviljad300
Küpseta banaanijahu340
Platano
Küpsed puuviljad111-157
Küpsed marjad91-146
Kuivatatud / päikesekuivatatud puuviljad360

Kasu ja kahju

Arvestades banaanides sisalduvat, soovitab selle toote eeliste idee tahtmatult. Marjade tarbimine mõjutab tõepoolest seedetrakti, südame-veresoonkonna tööd ja parandab isegi meeleolu. Mõnel juhul on puuviljad siiski kahjulikud..

Mis juhtub, kui on iga päev?

See on kõrge kalorsusega puu, millel on keskmine glükeemiline indeks. Mis juhtub, kui sööte iga päev banaane, sõltub tarbitavast kogusest ja individuaalsetest näitajatest..

Kas öösel on võimalik süüa?

Banaanis on palju kiudaineid ja seetõttu võtab selle seedimine kaua aega. Enne magamaminekut puuviljade söömine võib kiirete seedeprotsesside tõttu põhjustada unetust. Lisaks kosutab ja annab energiat marjade tarbimine, mis pole kohane ka õhtutundidel. Kuidas banaani süüa:

  • on parem süüa marja hommikul enne lõunat;
  • pole soovitatav kombineerida rasvaste ja raskesti seeditavate toitudega;
  • süüa puuvilju kui suupisteid, millel on suurenenud ajutegevus (enne eksamit, intervjuud, raskel päeval).

Praetud banaanid

Olenevalt sordist võib puuvilju kasutada magustoidu või lisandina. Traditsiooniliselt serveeritakse marju koos jäätise, koore või soolatud karamelliga. Neid praetakse eraldi või taignas, kuumutatud taimeõlis. Banaan, mille keemiline koostis sisaldab suures koguses süsivesikuid, muutub selle toiduvalmistamise meetodi abil veelgi toitainelisemaks. Tarbi tassi mõõdukalt.

Tugevdab või nõrgendab?

Marja on tuntud oma õrna, ümbritseva tekstuuri poolest. Puuviljades sisalduv suur hulk kiudaineid stimuleerib soolemotoorikat, soodustades selle sisu liikumist.

Treeningu eelne või treeningujärgne tarbimine

Sportlased, kes soovivad kaalus juurde võtta, tarbivad kindlasti banaane. Kuid puuviljad võivad olla kasulikud igat liiki tegevuste jaoks. Banaani treeningueelne treening aitab krampe ennetada kaaliumi sisalduse tõttu. Puuvilju on soovitatav süüa vähemalt 2 tundi enne tundide algust.

Kas on lubatud süüa seedetrakti haiguste korral?

Banaan on kõhule väga kasulik. Mõne patoloogia korral tuleks seda siiski hoolikalt tarbida..

Gastriidiga

Gastroenteroloogid soovitavad gastriidi erinevate vormide korral süüa kollaseid puuvilju, teised puuviljad ja marjad tuleks siiski välja jätta. Kiuline viljaliha on kasulik haiguse kroonilise vormiga ja ägedas staadiumis olevatele patsientidele.

Pankreatiidi ja koletsüstiidiga

Pankreatiit on pankrease põletikus väljendunud patoloogia. Ravi viiakse läbi terviklikult ja hõlmab spetsiaalset dieeti. Puuvilju võib dieeti lisada, kuid nende tarbimisel peaksite jälgima mõõdikut. Parem konsulteerida spetsialistiga.

Koletsüstiidi korral on oluline, et taimsed ja loomsed rasvad oleksid toidus tasakaalus. Seal on marja mitte ainult võimalik, vaid ka vajalik. Puuvilju on lubatud tarbida nii toorelt kui ka kuumtöödeldud kujul. Näiteks vahude, želeede, mittehappelise moosi osana.

Banaanidieet

Kaalukaotuse jaoks on populaarsed ühe toote monodieedid. Paljude arvates on need kasulikud olenemata sellest, kui terve inimene on ja kui palju ta kaalub. Banaani on soovitatav tarbida ilma kooreta 4-5 korda päevas. Puuvilja kogukaal ei tohiks ületada 1-1,5 kg.

Marjapõhine monodieet on õrn, keha kergesti talutav ega põhjusta ärritust. Kuid selle efektiivsus on veidi madalam kui kurkide, keefiri või tatra kaalulangus..

Allergiate tõenäosus

Marja põhjustab harva allergiat. Siiski peaksite veenduma, et lapsele banaani andmine ei too kaasa kõrvaltoimete tekkimist. Äärmiselt ettevaatlikult tutvustatakse seda imikute täiendava toiduna. Allergiliste reaktsioonide korral tuleb puuviljad katkestada.

Kosmeetiline kasutamine maskide kujul

Olles välja mõelnud, millal on kõige parem banaane süüa, tasub uurida nende kasutamist oma ilu säilitamiseks. Mangoõli kosmetoloogias.

Näo jaoks

Puuvilju kasutatakse purustatud kujul iseseisva tootena või kombinatsioonis teiste koostisosadega. Hea tulemuse annab kaerahelbed, keefir, hapukoorega kombineerimine. Banaanimask niisutab ja pehmendab nahka tõhusalt.

Juustele

Kollane marja aitab ka lokke toita. Küpsed puuviljad tuleb sõtkuda kahvliga, segada muna, takjaõli või konjakiga. Seejärel katke juuksed toidukilega ja mähkige rätikuga.

Punased banaanid

Nendel erksatel puuviljadel on väljendunud magus maitse, rikkalik aroom ja kerge marjane järelmaitse. Seda taime nähes tunnevad paljud huvi, millisesse rühma punane banaan kuulub. Tegelikult on see üks tavaliste kollaste marjade sortidest..

Kuidas kodus kasvada?

Seemnetest on võimalik marja kasvatada, kuid puuvilju ei tohiks süüa. Need ei sobi söömiseks. Et saada täisväärtuslik taim koos puuviljadega, mida me poest ostame, on vaja seda paljundada põhiprotsesside abil.

Kuidas ja kus seda õigesti säilitada?

Marju ei tohiks hoida kilekottides. Need põhjustavad kondenseerumist. Parimad on paberikonteinerid. Marjade iga küpsusastme jaoks on optimaalne kindel säilitamismeetod: soe, jahe või sügavkülm.

Kasulik video

Puuvili on puude ja põõsaste viljade nimi ning banaan on mitmeaastane ürt, mida ekslikult nimetatakse ka banaanipuuks. Mis on banaan - kas see on puuvili või marja: