Banaanid: koostis, eelised, kuidas õigesti süüa ja millised banaanid on tervislikumad

Vähesed inimesed teavad, millisel puul kasvavad sellised populaarsed puuviljad nagu banaanid. Seal, kus kasvavad banaanid - peamiselt Lõuna-Aasias, Malaisias, Ladina-Ameerikas, Jaapani saartel. Siiski on mitmeid riike, mis neid tööstuslikus mahus kasvatavad, näiteks Brasiilias, Sri Lankal, Hiinas, Pakistanis, Tais. See on niiskust armastav taim, kuid juurestik võib elustava niiskuse otsinguil minna 1,5 meetri sügavusele.

Seal on rohkem kui 70 banaanisorti, mis on jagatud kolme alamliiki:

  • magustoite süüakse ilma kuumtöötlust nõudmata;
  • plantano (suured köögivilja banaanid) keedetakse enne kasutamist, näiteks praetud, keedetud, küpsetatud ja aurutatud;
  • dekoratiivsed on mittesöödavad puuviljad, mida kasutatakse tekstiiltoodetes.

Banaanide ajalugu

Banaanide tekkimise ajalugu algas 17. sajandil eKr ja nende kodumaaks peetakse Malai saarestikku. Arvatakse, et elanikud kasvatasid toitu ja söövad seda koos kalaga, et mitmekesistada toitu. Alustades reisimist lähimatele saartele, tõid nad maiuse ja levitasid seda. Kuid paljude riikide jaoks jäi ta ikkagi eksootiliseks viljaks, sest transportimise ajal vajalik teatud säilitustemperatuuri hoidmiseks. Ja alles pärast külmutusseadmete leiutamist muutusid banaanid kõigile kättesaadavaks (XIX sajand).

Kuhu ja kuidas valmivad rohelised banaanid - et need ei valmiks enne tähtaega, korjatakse need veel rohelistena, töödeldakse ja transporditakse külmutusseadmetega laevadel, mille temperatuur ei ületa 14 kraadi. Just see temperatuur aeglustab küpsemisprotsessi. Kuidas banaane transpordi ajal töödeldakse - transpordi käigus läbiviidud etüleengaasistamisprotseduur muudab küpsemise ühtlaseks, kahjustamata. See gaas on inimesele kahjutu ega kahjusta maitset..

Huvitav fakt! Selgub, et hoolimata asjaolust, et nad kasvavad nagu puud, on see rohttaim ja selle viljad on marjad.

Banaani koostis

  • Banaanid sisaldavad valke, suhkrut, tärklist, süsivesikuid, pektiine ja väga vähe rasva. Mineraalid nagu tsink, raud, vask, fosfor, kaalium, magneesium, kaltsium.
  • Mida vitamiinid sisaldavad - PP, C, E ja B rühma esindajad, mis toovad inimesele kahtlemata kasu.
  • Lisaks sisaldab 1 banaan kiudaineid, et hoida end täiskõhutundena.

Banaani koostis 100 g kohta: valgud - 1,5 g, rasvad - 0,5 g, süsivesikud - 21 g. Banaani kalorsus sõltub keemilisest koostisest ja välisest olekust, näiteks küps sisaldab kuni 120 kcal, üleküpsenud - 175 kcal ja roheline - 89 kcal.

Banaanide eelised kehale

Miks banaanid on inimkehale kasulikud:

  • Madala rasvasisalduse tõttu on banaanide kalorite sisaldus madal ja see on kasulik neile, kellel on probleeme seedetraktiga, kuid tuleb olla ettevaatlik, selle kahju on kõrge glükoosisisalduses, mis põhjustab nälga.
  • Kasulikud omadused kehtivad eranditult kogu banaani kohta. Pulp on dieettoit ja see on ette nähtud maohaavandite ja suuõõne haiguste ravis. Lillede infusioon aitab bronhiidi ja diabeedi korral, varte mahl on krambivastane. Isegi banaani kooril on kasulikke omadusi, see aitab põletuste ja keemise korral ning seda kasutatakse ka toataimede väetisena..
  • Lisaks toodavad banaanid antioksüdanti, mis võitleb vähirakkudega, kuid võib näiteks organismile enne sööki tarbides organismi kahjustada..
  • Tänu kiudainetele ja mikroelementidele on puuviljad südamele kasulikud. nende kasutamine vähendab insuldi ja teiste südamehaiguste riski. Lisaks reguleerib toode vererõhku, pulssi ja ajutegevust..
  • Järjepidev kasutamine reguleerib glükoositaset, hoiab ära aneemiat ja hoiab luude tervist, kuna selle koostis sisaldab kaaliumi, mis aeglustab kaltsiumi leostumist..
  • Tänu rahustavale toimele kaovad ärritused, väsimus ja depressioon kiiremini, kuna vitamiin B6 stimuleerib serotoniini tootmist.
  • Edendab neerude tervist tänu kaaliumisisaldusele, mis reguleerib vee ja soola tasakaalu.

Huvitav! 100 g banaani ei sisalda kolesterooli ja sisaldab ainult 0,1 g küllastunud rasvhappeid.

Banaanide eelised naistele

Banaanid on naise kehale äärmiselt kasulikud, ehkki need võivad olla kahjulikud. Pidev kasutamine parandab naha seisundit, eemaldab toksiine ja jääkaineid, suurendab oksütotsiini tootmist, vähendab valu menstruatsiooni ajal ja vähendab migreeni.

Rasedate naiste eeliseks on see, et neil on palju B6-vitamiini ja mineraale, nad võitlevad kõrvetiste, kõhukinnisuse, halva tuju, unetuse vastu ning kahju avaldub liigse kaalu ja individuaalse sallimatusega. Seetõttu on vajalik arsti konsultatsioon.

Banaanide eelised meestele

Samuti on banaanid mehe organismile kasulikud ja kahjulikud. Aktiivse eluviisiga inimeste jaoks on see toode äärmiselt oluline, sest see suurendab lihaste taastumist, parandab sidemete seisundit ja täidab keha energiaga..

Puu leevendab turset, võitleb suuõõne põletikuga, parandab mao tööd. Mehed, kellel on ülekaalulisus, vereprobleemid, unehäired ja allergiad, peaksid olema ettevaatlikud.

Samuti peetakse puuvilju suurepäraseks afrodisiaakumiks. On tõestatud, et banaanide söömine parandab seksuaalset jõudlust: erektsiooni, pikaajalist vahekorda.

Banaanide eelised lastele

Banaanist kasu saamiseks on vaja seda järk-järgult lastemenüüsse viia. Seda võib anda alates kuuest kuust, sest see suurendab immuunsust, parandab mälu, tähelepanu, und ja osaleb luu- ja lihasesüsteemi moodustamises. Banaanide kahjustus lastele on ilmne ainult allergilise reaktsiooni korral, mis võib aga alata ka täiskasvanul..

Huvitav fakt! Mis organismil puudub, kui soovite banaane - kaaliumit, mis toetab südame ja kogu keha tööd.

Banaanide söömise vastunäidustused

Nagu kõigi toodete puhul, on ka kasulikke omadusi, kuid on ka vastunäidustusi. Inimesed, kes kannatavad allpool loetletud haiguste all, ei tohiks neid puuvilju kasutada, sest nad ärritavad soolestikku, paksendavad verd, eemaldavad vedeliku ja põhjustavad kehakaalu tõusu:

  • ülekaal;
  • isheemia;
  • vere hüübimisega seotud probleemid;
  • ärritunud soole sündroom;
  • kõrge suhkrusisalduse tõttu peavad diabeetikud olema ettevaatlikud.

Kuidas banaane süüa

Kas ma saan öösel banaane süüa

Dieedi pidades mõtlevad inimesed, kas banaani on võimalik enne magamaminekut süüa, kas see on kasulik või kahjulik. Et toode ei kahjustaks, on vaja seda kasutada tund enne magamaminekut, see täidab teid küllastustundega ja häälestab teid uniseks. See rahustab ka närvisüsteemi. Piimaga banaanidest pole aga abi, sest intensiivistab käärimisprotsesse ja viib puhituseni.

Levinud küsimus: kui kaua see inimese kehas imendub - küps banaan on umbes 40 minutit ja roheline umbes tund.

Kas imetamise ajal saab banaane süüa?

Imetamise ajal on ema dieet piiratud, nii et uue lisamiseks peate täpselt teadma, kas seda saab süüa. Toode on väga oluline, see kompenseerib elementide ja mineraalide puuduse ning seetõttu on see äärmiselt ettevaatlik, kuid seda saab dieeti lisada.

Kas banaani saab süüa tühja kõhuga?

Tühja kõhuga banaan ei too midagi head, kuid see võib kahjustada, sest viib magneesiumi ja kaltsiumi tasakaalu rikkumiseni.

Tähtis! Maksimaalse kasu saamiseks on soovitatav süüa hommikusöögiks näiteks 1-2 banaani, sest need sisaldavad kolmandikku päevasest kaaliumisisaldusest, kuid tasub olla ettevaatlik, sest selle ülejääk võib olla kahjulik.

Kas ma saan süüa mustaks muutunud banaane?

Nendest puuviljadest on kasu ainult siis, kui neil pole soone ega pragusid, vastasel juhul võivad puuviljakärbsed oma vastsed neisse panna ja see on inimestele kahjulik. Väikesed tumedad laigud nahal ei mõjuta marja kvaliteeti..

Banaanid spordis

Pärast treeningut on sportlasel 30-minutine aken, millal ta saab tarbida süsivesikuid. Võite lihtsalt süüa marja või võite segada kodujuustu banaaniga ja saada kahest koostisosast maksimumi, tuua täiskõhutunnet ja mitte saada lisakaloreid..

Huvitav fakt! Mis kell, välja arvatud pärast treeningut, on parem banaane süüa. Arvatakse, et ideaalne periood on enne lõunat, sest hilisel pärastlõunal glükoos ei eritu, vaid settib ja viib kaalutõusuni.

Millised banaanid on tervislikumad

  • Rohelised vidbananad pole tervislikumad ega kahjulikumad kui kollased, sest neil on sama mikroelementide koostis. Ainus erinevus on see, et tärklis muutub küpsemisel suhkruks. Küpsed marjad parandavad seedetrakti tööd, ei suurenda suhkru taset ja annavad täiskõhutunde.
  • Kuivatatud banaanid on väga kasulikud, sest sisaldavad 2 korda rohkem süsivesikuid, kuid ei muuda nende kalorisisaldust, lisaks ei kahjusta need allergiale kalduvaid inimesi. Näidustatud kasutamiseks aju-, südame-, maksa- ja soolehaiguste korral.
  • Päikesekuivatatud banaane hoitakse kauem, need säilitavad kõik eelised, reguleerivad kardiovaskulaarsüsteemi tööd ja eemaldavad kahjuliku liigse vedeliku.
  • Vaatamata kättesaadavusele kasutavad mõned külmutatud banaane, kuid need ei kahjusta, neil on sama kalorsus, kuid need võivad olla kasulikud jäätise, küpsetiste ja magustoitude valmistamisel, tuues maksimaalset kasu.
  • Dieedi mitmekesistamiseks võite lisada küpsetatud banaane, mis töötlemisel säilitavad mikroelemente.

Banaanide kasutamine

Banaanid meditsiinis

Oma omaduste poolest kasutatakse toodet teatud haiguste ravis..

  • Diabeedi korral on soovitatav süüa rohelisi või kollaseid, kuid keedetud puuvilju. Suhkru puudumisel võite süüa küpseid puuvilju, mille glükeemiline indeks on 50 ühikut..
  • Banaan on pankreatiidi jaoks kasulik, sest ümbritseb mao seinu ja reguleerib seedetrakti protsesse.
  • Gastriidi ravis vähenevad banaanide omaduste tõttu põletikulised protsessid.
  • Soolestikuga seotud probleemide korral on need ette nähtud ka sissepääsuks, sest need soodustavad roojamist.
  • Pidev kasutamine aitab kõhukinnisuse vastu. aitab väljaheidet pehmendada.
  • Podagra korral mõjutavad nad põletikulisi protsesse, leevendavad valu.
  • Koliidi ägenemise ajal lisatakse dieedile banaane, näiteks väikesed lubavad sama palju kasu kui suured.
  • Puuviljad eemaldavad toksiine ja toksiine ning on seetõttu maksa jaoks uskumatult tervendavad.
  • Hemorroidide ägenemise ajal tekitavad ebameeldivad aistingud patsienti pidevalt, kui dieedile lisatakse puuvilju, siis mao ja soolte töös esinevad probleemid kõrvaldatakse ja ägenemine möödub rahulikumalt.
  • Isegi koletsüstiidi korral võite süüa marju, kuid seda tuleks teha ettevaatlikult ja väikestes kogustes..

Banaanid kosmetoloogias

Banaani eeterlikul õlil on ka meditsiinilised omadused, mida kasutatakse näokreemi täiendava koostisosana. See vitamineerib, pehmendab nahka suurepäraselt, kõrvaldab kuivuse, ketenduse ja kõõma, vähendab peanaha rasvasust. Lisaks määrivad nad kuivad küünarnukid, karm nahk naha kannadel, see viib naha pehmenemiseni ja muudab selle pehmeks ja pehmeks. Samuti kõrvaldab õli habras küüned, tugevdades plaati ja muutes selle tihedaks ja ühtlaseks.

Rahvapärased abinõud banaaniga

  • Juuksemask alates 1 spl. l. mesi ja sidrunimahl ning purustatud banaan, mida juuksejuurtele kantakse mitu tundi, küllastuvad vitamiinidega, tugevdavad juuksefolliikulisid ja vähendavad rasvasisaldust.
  • Banaanist saab teha näomaski, see on eriti kasulik neile, kellel on väga kuiv nahk. Selleks peate võtma 2 tl. rasv kodujuust, 1 tl. viljaliha, munakollane ja 1 tl. kamperõli, segage ühtlaseks massiks ja kandke nahale 30 minutit, seejärel loputage sooja veega. Selle tagajärjel omandab nahk pehmuse, muutub värskeks, toidetuks, peened kortsud tasanduvad, kuivus kaob.
  • Köha jaoks on populaarne banaaniretsept, selleks võite segada pool tl mett, klaasi keeva vett ja kortsus puuvilju, lasta sellel pruulida ja juua iga 2 tunni järel pool klaasi soojalt. Lapsed saavad süüa veel ühe retsepti - purustatud puuviljad, 2 tl. kakao, mesi ja klaas kuuma piima, sega ja joo kuumalt väikeste lonksudena.

Banaanid toiduvalmistamisel

Toodet lisatakse aktiivselt smuutidele, kokteile, pannkoogitäidiseid ja nendega küpsetatakse muffineid, lisaks valmistatakse neid iseseisva roogana, näiteks praetud või küpsetatud.

See on huvitav! Hommikul ärkamiseks võite võtta küpse banaani, klaasi kohvi ja klaasi piima, segada segistis ja joogitäis jooki on joomiseks valmis..

Väljund

Puuviljade üleannustamine on keeruline, kuid ei tohiks unustada, et neis on palju kaaliumi, mida leidub ka teistes köögiviljades. Mineraali 3500 mg normi ületamisel võivad tekkida kõhuvalud, iiveldus ja kõhulahtisus. Neeruhaiguse all kannatavad peaksid olema eriti ettevaatlikud. vähenenud jõudlus viib aine viivitamiseni.

Regulaarne banaanide tarbimine toidus mõõdukalt mõjutab immuunsust tugevamalt, küllastub vitamiinide ja mineraalidega, eriti kaaliumiga, mis on inimese jaoks väga oluline.

Kes tohib banaane süüa ja kes mitte. Kasu ja kahju

10. aprill - banaanipäev: väike ajalugu ja retseptid. Banaan on nii meie kui ka teiste eurooplaste jaoks juba ammu muutunud eksootilisest puuviljast igapäevaseks. Kuid vähesed teavad, et on banaanipäev. Alles 10. aprillil 1963 müüdi banaane Londonis esmakordselt..

Foto: Alexey TOMASHEVSKY

Banaan on üks populaarsemaid ja tervislikumaid puuvilju maailmas. See on südamlik, maitsev ja annab koheselt särtsu, kirjutab l24.lt.

Banaane süües saame C- ja E-vitamiine ning B6-vitamiini, mis vastutab vere glükoosisisalduse säilitamise ja närvisüsteemi rahustamise eest. Ja tänu banaanides sisalduvale rauale saate tõsta hemoglobiini taset veres..

Kui teil on endiselt vaja põhjuseid, miks peate oma dieeti lisama banaane, lugege allpool toodud tervisega seotud eeliste loendit..

Banaanide kasulikud omadused

Toitumisspetsialistide sõnul on banaanide keemiline koostis nii harmooniline ja tasakaalustatud, et seda on raske korrata nii looduses kui ka kunstlikes tingimustes..

Regulaarne, kuid samal ajal mõõdukas banaanide tarbimine toidus on teie tervisele kasulik ja siin on põhjus:

  • kaaliumi ja magneesiumi sisalduse tõttu mõjutavad banaanid positiivselt südame-veresoonkonna seisundit, toidavad ja hapnikuga toidavad ajurakke, normaliseerivad vee ja soola tasakaalu;
  • sama kaaliumi ja magneesiumi tõttu on banaanide aktiivsel kasutamisel võimalik suitsetamine varem maha jätta; nende mikroelementide abil saab keha kergemini üle nn sõltuvustõkkest;
  • B-vitamiinide ja trüptofaanide suure sisalduse tõttu aitavad banaanid ületada närvipinget, leevendada stressi, pärssida viha puhangut;
  • 1-2 banaani päevas annab suurepärase meeleolu, kuna samad banaanidest inimorganismis olevad trüptofaanid muudetakse rõõmuhormooniks serotoniiniks;
  • kõrge rauasisalduse tõttu on banaan kasulik hemoglobiini moodustumiseks veres;
  • banaanides sisalduvad kiudained aitavad kõrvaldada seedetrakti talitluse häireid;
  • banaane soovitatakse taastumisperioodil suu limaskesta ja seedetrakti kahjustuste korral;
  • looduslike suhkrute sisaldus banaanis muudab selle puuvilja kiireks energiaallikaks, mis tähendab, et banaanide portsjon on näidustatud suurema väsimuse ning kõrge füüsilise ja intellektuaalse stressi korral;
  • banaanid on kasulikud naha tervisele ja ilule, sageli kasutatakse nende viljaliha toitvate maskide aluseks.

Banaanide kahjustus: kes ei peaks neid sööma

Banaanid ei kuulu kahjuks puuviljade hulka, millel puuduvad täielikult vastunäidustused. Banaanide liigsest kasutamisest tulenev võimalik kahju:

  • banaan eemaldab kehast vedeliku, soodustab vere paksenemist;
  • vere viskoossuse suurenemine koos järgneva verevoolu vähenemisega üksikutesse organitesse või kehaosadesse;
  • ülaltoodud fakt on veenilaienditega inimestele ja erektsiooniprobleemidega meestele ebasoodne;
  • sarnastel põhjustel on ebasoovitav süüa banaane tromboflebiidiga, südame isheemiatõvega ja kõigile teistele, kellel on suurenenud vere hüübimine;
  • banaanid võivad mõnele inimesele põhjustada puhitus ja seetõttu pole neid soovitatav ärritunud soole sündroomiga inimestele;
  • banaane ei soovitata suurenenud kehakaaluga inimestele, kuna need sisaldavad palju kaloreid; seda puuvilja ei pea dieedist niivõrd välja jätma, kuivõrd pigem kasutama seda miinimumini või vastavalt arsti poolt välja töötatud dieedile.

Banaan

Banaanidel on antioksüdandid, põletikuvastased, antibakteriaalsed ja antiallergilised omadused. Banaanikomponentide (dopamiin, serotoniin, adrenaliin ja norepinefriin) abil ravivad nad ateroskleroosi, hüpertensiooni, suurendavad maksaensüümi aktiivsust, leevendavad krampe ning väikesed banaaniannused suurendavad sperma kvaliteeti ja kogust.

Peamine on mitte banaanidieedi ülekasutamine, et mitte saada vastupidist efekti, samuti mitte provotseerida probleeme liigse kaalu ja veenilaienditega..

Banaani eelised

Koostis ja kalorite sisaldus

Põhiained (mg / 100 g):Värsked koorimata magustoidud [7]Värsked kollased jahubanaanid [8]Küpsetatud kollased jahubanaanid [9]Praetud kollased jahubanaanid [10]
Vesi74,9165.2055,8749.17
Süsivesikud22.8431.8941,3736.08
Suhkur12.2317.5121.333.63
Toidukiu2.061.72.23.5
Valk1.091.301.521.5
Rasvad0,330,350,1611.81
Kalorid (Kcal)89122155309
Mineraalid
Kaalium358487477482
Magneesium27364158
Fosfor22323744
Kaltsiumviis434
Naatrium1322
Raud0,260,550,280,67
Tsink0,150,190,210,23
Vitamiinid
C-vitamiin8.718.416.43.4
Vitamiin PP0,6650,6720,6850,818
Vitamiin B60,3670,2420,2100,264
B2-vitamiin0,0730,0760,1300,102
A-vitamiin0,064
Vitamiin B10,0310,0620,0900,047

Uurides ülaltoodud tabeleid, võime järeldada, et värske banaan ei ole eriti rasvane, vaid väga toitev ja energeetiliselt väärtuslik toode. Mis puutub jahubanaanidesse, mis vajavad enne tarbimist kuumtöötlust, siis need sisaldavad rikkalikult samu mineraale ja vitamiine kui magustoidubanaanid. Selliste puuviljade küpsetamine võimaldab teil säilitada nende kasulikke aineid, kuid praadimine vähendab vitamiinide hulka ja muudab need rasvamaks ja toitevamaks..

Ravivad omadused

Hoolimata asjaolust, et banaan sisaldab 75% vett, sisaldab see palju kasulikke komponente. Näiteks on selles troopilises puuviljas väga kaaliumirikas, mis aitab kehal säilitada südame ja neerude tervist, samuti parandada fookust ja aju tööd. Teadlased väidavad, et piisav kogus seda mineraali kehas hoiab ära neerukivide tekke, aitab normaliseerida vererõhku ja vähendab südameataki riski 27% võrra [11]. Magneesium koos vitamiinide C ja B6 mõjuga positiivselt ka südametööle..

Lisaks on banaan soovitatav kõhulahtisuse korral. Vili üksi probleemi ei lahenda, kuid kindlasti aitab taastada maoärrituse korral kehast välja pestud kaaliumi taset [12]. Banaan sisaldab ka toidukiudu, mis toetab normaalset soolestiku tööd ja mängib olulist rolli jämesoolevähi ennetamisel. Muide, banaanis sisalduvad antioksüdandid võivad aidata vähendada vabade radikaalide tekitatud kahjustusi, mis teadlaste arvates aitavad kaasa vähkkasvajate tekkele..

Banaani peetakse tõhusaks abivahendiks haavandite vastu võitlemisel, kuna see sisaldab aineid, mis peavad vastu seda haigust põhjustavatele bakteritele. Sellel on ka antatsiidne toime (vähendab limaskesta ärritust, rahustab seedesüsteemi) ja ümbritseb mao seinu.

Banaanid on tervislikud igas vanuses, kuid on eriti olulised elu alguses. Niisiis, selle troopilise puuvilja kartulipüreest saab tavaliselt peaaegu esimene lapse toidukord pärast ema piima. Reeglina ei põhjusta banaan allergiat ja varustab lapse keha kasulike ainetega. Veelgi enam, Briti teadlaste tähelepanekute kohaselt väheneb laste astma tekkimise oht, kui lapsed söövad iga päev ühe banaani [34]..

Selle troopilise puuvilja söömine on kasulik ka silmadele. Hoolimata asjaolust, et porgand on tavaliselt seotud positiivse mõjuga silmadele, aitavad banaanid ka A-vitamiini sisalduse tõttu makula degeneratsiooni (võrkkesta kahjustus ja tsentraalse nägemise halvenemine) vastu võitlemisel..

Banaanid sisaldavad kaltsiumi mitte eriti suures koguses, kuid see aitab siiski luud tugevdada. Lisaks suurendavad teatud seedimatud süsivesikud keha võimet teistest allikatest pärinevat kaltsiumi omastada..

Lõpuks seostatakse banaane sageli ja mõjuval põhjusel sportlastele mõeldud tootega. Mineraalid ja kiired süsivesikud küllastavad keha ning annavad energiat ja energiat intensiivseks treeninguks. Lisaks usuvad mõned teadlased, et banaanid võivad aidata leevendada lihaskrampe ja leevendada kurguvalu. Seda mõju pole aga teaduslikult tõestatud..

Samamoodi ei ole tõestatud banaanide mõju inimese meeleolule. Banaanist saadud antioksüdant dopamiin ei mõjuta hormoone, mistõttu ei tohiks selle allaneelamist seostada meeleolu paranemisega. Ja aminohappe trüptofaani puhul, mis muundub kehas neurotransmitteriks serotoniiniks ("hea tuju hormooniks"), on selle kogus banaanis nii tähtsusetu, et see ei mõjuta meeleolu.

Meditsiinis

Kuigi banaane farmaatsiatööstuses ei kasutata, on neil kahtlemata meditsiinilisi omadusi, mida traditsioonilises meditsiinis laialdaselt kasutatakse. Troopilistes riikides, kus banaani peetakse igapäevase toidusedeli üheks põhikomponendiks, kasutatakse mitmesuguste haiguste raviks lisaks puuvilja viljalihale ka ülejäänud taime (juured, lehed, õied, puuviljakoor). Näiteks arvatakse, et lillede infusioon aitab diabeedi, haavandite ja bronhiidi korral, juured - mao, düsenteeria ja lehtede häirete korral - naha haavade ja põletuste korral [13]. Meie piirkonnas piirdub banaani kasutamine meditsiinilistel eesmärkidel peamiselt puuvilja ja selle koore kasutamisega..

Joogid ja infusioonid

Bronhiidi korral koos ravimite raviga on soovitatav juua mee-banaanijooki. Selle valmistamiseks koorige ja puder 3 küpset banaani, valage neile 400 ml keeva vett ja laske segul umbes 30 minutit tõmmata. Jahutatud tootele lisage 2 supilusikatäit mett ja jooge pool klaasi 4 korda päevas 5 päeva jooksul.

Šokolaadibanaanijook aitab vabaneda kurguvalust. Peate purustama 1 küpse banaani ja lisama sellele 1 spl kakaopulbrit. Seejärel lahustage saadud segu 1 klaasis keedetud piimas. Võtke ravim enne magamaminekut 5 päeva.

Kuiva köha vastu võitlemiseks on soovitatav sõtkuda üks küps banaan, lisada oma maitse järgi 100 ml apelsinimahla, 200 ml keeva vett, 1 spl mett ja kaneeli. Kasutage toodet 5-7 päeva. Ja kui keedate koorega terve banaani, nagu tee, lisades veidi kaneeli, siis tuleb välja unetuse ravim..

Traditsioonilised ravitsejad väidavad, et 1 purustatud banaan piimaklaasis aitab kehal kergete allergiliste reaktsioonidega toime tulla. Jooki tuleks tarbida 2-3 korda päevas. Ja kui lisate sellele segule veidi mett, saate pohmellist hea ravi..

Lõpuks peetakse banaanikvassi rütmihäirete korral keha abistajaks. Selle valmistamiseks pannakse marli sisse 2 tassi hakitud banaanikoort ja valatakse 3 liitrit keedetud vett. Seejärel lisage 1 spl hapukoort, klaas suhkrut ja jätke 12 päevaks. Vedeliku pinnale võib tekkida õhuke kiht hallitust, mis tuleb kohe eemaldada. 12 päeva pärast võib valada 1 liitri kvassi ja filtreerida läbi marli ning ülejäänud lisada 1 liitrit vett ja kolmandik klaasi suhkrut, lastes sellel veel paar päeva tõmmata. Enne söömist peate 2 korda päevas pool klaasi jooma kvassi.

Rakendustena kasutatakse banaanikoori, harvemini banaanimassi. Naha sisemine külg toimib loodusliku antiseptikuna ja tänu tanniinidele ja vahale aitab verejooksu peatada. Lisaks aitavad selle koostises olevad õlid valu ja sügelust leevendada. Nii saab koorega või viljalihaga, mis on noaga ettevaatlikult maha kraabitud, kasutada kriimustuste, marrastuste, nahakivide, verevalumite, põletuste ja putukahammustuste korral. Populaarsed retseptid soovitavad ka tüükadele regulaarselt banaanikoori rakendada. Tulemus peaks olema nähtav 3-4 nädala pärast.

Idamaade meditsiinis

Ida praktikas peetakse banaani kasulikuks tooteks ja seda kasutatakse erinevatel eesmärkidel. Erilist tähelepanu pööratakse puuvilja küpsusele, sest see mõjutab suuresti selle raviomadusi. Näiteks valmimisel ilmub banaanis valk, mis osaleb vähkkasvajate arengu ennetamisel. Seevastu valmimata banaanid sisaldavad resistentset tärklist (toidu kiudaineid), mis India arstide arvates võib diabeeti parandada..

Idamaine meditsiin peab banaani ka tõhusaks viisiks veresoonte ummistamiseks. See puu sisaldab fütosteroole, mis aitavad vähendada kolesterooli taset. Ühe retsepti järgi valage 50 g banaanipüree koos tassi teega ja lisage 2 tl mett. Seda ravimit tuleb juua hommikul ja õhtul..

Lisaks pole Ida praktikas kombeks banaani piimaga kombineerida, nagu läänes sageli tehakse. Arvatakse, et selline ühend mõjutab seedeprotsessi negatiivselt, võib esile kutsuda allergiaid ning võib põhjustada ka näiliselt täiesti mitteseotud köha ja nohu [14]..

Teaduslikus uurimistöös

Kuna banaanil on palju kasulikke omadusi ja see on paljudes troopilistes riikides dieedi peamine osa, on see pikka aega olnud teadusuuringute objekt. Teadlased otsivad võimalusi selle vilja vastupidavamaks muutmiseks erinevate haiguste suhtes ning uurivad selle potentsiaali ravimina..

Näiteks viidi hiljuti edukalt lõpule Austraalia teadlaste rühma kümneaastane humanitaarprojekt, mille eesmärk oli välja tuua A-provitamiinirikkad banaanid. See ülesanne pandi teadlaste ette seetõttu, et Ugandas ja paljudes teistes Aafrika riikides surevad või saavad sajad tuhanded lapsed pime selle vitamiini puudumise tõttu organismis. Nüüd on probleem osaliselt lahendatud tänu tulevastele "kuldsete" banaanide saagidele [15]. Paralleelselt uuritakse USA-s banaanides karotenoidide tootmise mehhanisme [16]..

Ka Ameerika Ühendriikides töötab rühm erinevate riikide teadlasi banaanis leiduva ühendi - valgu lektiini (BanLec) - uurimiseks. Leiti, et see valk on võimeline saama aluseks viirushaiguste (gripp, C-hepatiit, HIV jne) vastastele ravimitele. Esimesed katsed näitasid, et see takistab viiruste sattumist keharakkudesse, kuid samal ajal põhjustab kõrvaltoimeid ärrituse ja põletiku kujul. Teadlaste poolt veidi "täiustatud", katsetatakse BanLecit järk-järgult loomade ja seejärel inimestega. [17].

Lisaks töötavad Suurbritannia teadlased ravimite loomisel, mis kasutavad banaanist ja brokkolist saadud kiudaineid. See ravim on mõeldud Crohni tõvega (seedetrakti põletikuline haigus) patsientide raviks [18]..

Dietoloogias

Toitumisspetsialistid soovitavad banaani kaksteistsõrmiksoole, mao ja suuõõne limaskestade põletikuliste haiguste korral. See sisaldub dieettoidus kõhunäärmehaiguste, samuti mõnede maksa- ja neeruhaiguste korral..

Mis puudutab kehakaalu alandamiseks mõeldud dieete, siis selles valdkonnas on suhtumine banaanisse mitmetähenduslik. Mõned inimesed usuvad, et see vili on liiga kaloririkas ja seda ei tohiks mingil juhul lisada kaalust alla võtva inimese dieeti. Teised, vastupidi, väidavad, et kuigi banaan on kõrge kalorsusega, ei sisalda see rasva, seega võib ja peaks seda tarbima, kuid mõõdukalt..

Igal juhul on dieedi ajal eelistatav süüa küpset banaani, mis sisaldab tärklist, millel pole veel olnud aega suhkruks muutuda. Sellise puuvilja glükeemiline indeks on ainult 30 ühikut, küpsel banaanil aga umbes 50. Seega võtab küpseta puuvilja seedimine kauem aega, väldib suhkru järsku hüpet ja toob kaasa pikema küllastumise..

Toiduvalmistamisel

Mõnes troopilises riigis, kus banaan on dieedi aluseks, ei tarbita seda mitte ainult toorelt või magustoitudes, vaid ka keedetult, praadides ja küpsetades söe kohal. Tavaliselt kasutatakse kõrvalroogade valmistamiseks jahubanaane. Aafriklased lisavad neid teraviljale, omlettidele ja isegi suppidele ning Hiinas võib banaane leida köögiviljasalatist. Kastmed, vormiroad, laastud valmistatakse banaanide baasil, neist valmistatakse jahu ja ketšup.

Muide, banaan võib liha küpsetamisel ka kasuks tulla. Pehmemaks ja pehmemaks muutmiseks lisavad kogenud koduperenaised pannile banaanikoori.

Banaani kombineerimisel teiste toitudega sobib see hästi magusate puuviljade ja pähklitega. Mõni toitumisspetsialist ei näe banaani segamisel piimatoodetega midagi sedatiivset, teised aga peavad sellist tandemi vastuvõetamatuks. Parim on süüa banaani söögikordade vahel, eraldi teistest söögikordadest..

Banaanist valmistatakse väga erinevaid jooke, alates värsketest mahladest, smuutidest ja kokteilidest kuni tee, kohvi, õlle ja džinnini. Meie jaoks traditsioonilisem, mahlad ja smuutid, soovitatakse juua iga päev söögikordade vahel või pärast treeningut. Victoria's Secreti toitumisspetsialistid ja treenerid soovitavad teha rohelist mahla banaanist, kahest pirnist, sellerivarrest, peotäiest spinatist, sidrunist ja meest..

Kohvisõbrad ei pruugi piirduda banaanisiirupi lisamisega joogile, vaid katsetavad ka värskeid puuvilju. Niisiis, peate jahutama 350 ml kanget kohvi, lisama 100 g jäätist, 1 banaani, näputäie kaneeli, natuke riivitud šokolaadi ja peksma kõik segistis. Seejärel pange purustatud jää klaasi ja valage jook.

Banaani kasutatakse ka alkohoolsetes jookides. Näiteks Ugandas kasutatakse seda rahvusliku joogi waragi (omatehtud džinn) valmistamiseks. Tavaliselt juuakse waragi tünnidest spetsiaalsete pikkade õlgede kaudu..

Banaanist saab valmistada ka magusat veinipõhist kokteili. Selleks võtke 1 banaan, 2 laimi, 100 g šokolaadijäätist, 1 spl tuhksuhkrut klaasi valgest muskaatpähkliveinist ja lisage pärast segamist jääd.

Kosmetoloogias

Arvukad uuringud näitavad, et banaan on kasulik mitte ainult siseorganite ja süsteemide tervisele, vaid on efektiivne ka välispidisel kasutamisel. Seda puuvilja kasutatakse aktiivselt naha- ja juuksehoolduse kosmeetikatoodete väljatöötamisel. Maailma kosmeetikahiiglased ostavad igal aastal tonni banaane mitmesuguste kreemide, maskide, kreemide jms valmistamiseks..

Arvatakse, et banaan aitab näonahka niisutada, aitab kortse kõrvaldada ja aitab võidelda aknega. Niisutava maski retsept on lihtne: segage pool küpset purustatud banaani 1 spl jogurti ja 1 spl E-vitamiiniõliga. Kandke puhtale näole ja loputage 30 minuti pärast. Naha elastsemaks ja elastsemaks muutmiseks peaksite segama banaani koorest lõigatud viljaliha ja 1 munakollase. Seda maski hoitakse 5 minutit ja seejärel pestakse. Akne raviks lihtsalt hõõruge kahjustatud piirkonda koore sisemusega ja loputage mõne minuti pärast veega.

Juuksehoolduses on banaanil toitev, niisutav ja tugevdav toime. Efekti saavutamiseks ja raskuste vältimiseks peate järgima järgmisi soovitusi:

  • ärge mudige banaani kahvliga, vaid peksake segistiga, kuni saadakse homogeenne mass, muidu ei pungi tükid hästi välja;
  • enne maski veega loputamist kandke juustele ja vahustage šampooniga, vastasel juhul võivad juuksed jääda kleepuvaks;
  • ärge hoidke maski juustel kauem kui 20-30 minutit (ärge laske neil kuivada).

Retseptide jaoks peate valemi valmistamiseks lihtsalt peksma toores muna 4 supilusikatäis banaanipüree. Niisutava efekti saavutamiseks segage 3 supilusikatäit banaani ja avokaadopüreed, toores muna ja 2 supilusikatäit rafineerimata oliiviõli. Võitluses juuste väljalangemise vastu on soovitatav kombineerida 4 supilusikatäit banaanipüree 1 spl meresoolaga ja õhema konsistentsi saamiseks lisada veidi oliiviõli. See mask hõõrutakse juurtesse, kandmata kogu juuste pikkusele..

Ebatavaline kasutamine

Banaanipuuvilja ennast kasutatakse tavaliselt üsna traditsiooniliselt, ehkki mõnikord kasutatakse banaanikoori nahast kingalaki asemel või kosmeetikavahendina, kuid banaanilehed leiavad kasutusvõimalusi palju laiemalt..

Esiteks kasutatakse neid dekoratsioonina erinevate budistlike tseremooniate ja rituaalide ajal. Nad toimivad Indias ka traditsiooniliste roogade taldrikutena. Teiseks valmistatakse banaanilehtedest mingisuguseid vihmavarjusid, samuti omamoodi toidupakendit. Kolmandaks kasvatatakse isegi spetsiaalset tüüpi taimi - tekstiilbanaani. Selle tugevat valet lehetüve kasutatakse kalavõrkude, meretrosside ja parvede valmistamiseks. Lõpuks kasutatakse India osades tualettpaberi asemel endiselt banaanilehti..

Banaani ohtlikud omadused ja vastunäidustused

Nagu iga teine ​​toidutoode, võib ka organism üldise positiivse mõjuga mõnes olukorras banaan anda vastupidise efekti. See ei tähenda, et see tuleb toidust täielikult välja jätta, kuid teatud tingimustel peaks selle puuvilja tarbimine olema piiratud..

  • Banaan eemaldab kehast aktiivselt vedelikku, mille tagajärjel toimub vere paksenemine ja selle voolu vähenemine elunditesse ja kehaosadesse. Seetõttu ei tohiks veenilaiendite käes vaevlevad inimesed, mehed, kellel on probleeme erektsiooniga, ja tromboflebiidiga patsiendid banaanide söömist ära magada..
  • Beeta-adrenoblokaatorite võtmine südamehaiguste korral suurendab märkimisväärselt kaaliumi taset kehas, nii et te ei tohiks süüa suures koguses banaane, mis sisaldavad seda mineraali, eriti ebatervislike neerude korral.
  • Ärritatud soole sündroomi korral ei soovitata suurtes kogustes banaane, kuna need võivad põhjustada puhitus.
  • Rasvunud inimestel on kontrollimatu banaanide tarbimine vastunäidustatud.
  • Diabeediga inimesed peavad banaanide valimisel olema ettevaatlikud. Parim on süüa kergelt valmimata puuvilju, sest küpsena muundatakse neis sisalduvad komplekssed süsivesikud (tärklis ja kiudained) kõrge glükeemilise indeksiga süsivesikuteks.

Oleme selles illustratsioonis kogunud kõige olulisemad punktid banaani kasulikkuse ja võimalike ohtude kohta ning oleme väga tänulikud, kui jagate pilti sotsiaalvõrgustikes lingiga meie lehele:

Huvitavaid fakte

Territooriumid, kus banaanid kasvavad, asuvad samas kliimavööndis, ümbritsevad kogu maakera, ja said mängulise nime "banaanivöö". Paljudes nendes riikides ei ole banaan meie leiva tähtsuse poolest madalam, kuid Ugandat ja Burundit peetakse selle puuvilja tarbimise liidriteks, kus statistika järgi sööb iga inimene umbes 200 kg aastas..

Kuid Filipiinidel banaane mitte ainult ei sööda, vaid see teenib ka nende jaoks head raha. Gokuseni sort aretati, võttes 100 seast parimat, nii et see vili on teistest aromaatsem ja magusam. Seda kasvatatakse 500 m kõrgusel merepinnast ökoloogiliselt puhtal maal. Üks puuvili kaalub umbes 200 g ja maksab 6 dollarit.

Tuhandete aastate jooksul banaane kasvatades ja tarbides ei saanud troopiliste riikide elanikud loomulikult selle vilja kuvandit oma kultuuri ja keelde juurutada. Näiteks kui meie riigis öeldakse, kui kõik sujub, "nagu kellavärk", siis Indias öeldakse "see läheb nagu banaaninahk". Samuti on palju Aafrika vanasõnu, milles näiteks banaani või selle lehti võrreldakse inimesega: "vana banaanileht oli kunagi ka noor ja roheline" või "lapse sünnitanud naine on nagu banaanipuu, mis murdus viljade raskuse all"..

Kui troopilistes riikides on banaani juba ammu soodsalt koheldud, siis Euroopa kohta seda öelda ei saa. Näiteks Saksamaal 30ndatel. Kahekümnendal sajandil märgiti eksootilistele puuviljadele “ebapatriootlik”. Asi on selles, et banaanide importimiseks kasutatud raha suunati muudeks vajadusteks. Selle varjamiseks olid kogu riigi arstid sunnitud täitma korraldusi banaani kohutavast ohust rääkimiseks. Ja puuviljapoodides olid plakatid "Patrioodid söövad saksa õunu".

Tänapäeval müüakse banaane aktiivselt kogu maailmas ning turundajad ei väsi uute viiside väljamõtlemisest müügi suurendamiseks. Nii et ühes USA supermarketist saate osta üleküpsenud banaane koos lisatud banaanileiva retseptiga. Ja Koreas tulid nad välja pakiga, mis sisaldas seitset erineva küpsusastmega banaani (praegu veel rohelisest kuni söögivalmis). Idee on selles, et viljad valmivad järk-järgult ja sellist komplekti ostes saab klient iga päev küpse banaani..

Banaan leiab oma peegelduse maailmakultuuris. Talle on pühendatud mälestusmärgid (USA-s, Austraalias, Kanadas, Norras), avatakse muuseumid (Austraalias, USA-s, Saksamaal) ja 10. aprillil tähistatakse sellele viljale pühendatud päeva. Lisaks lauldi banaanidest (näiteks Louis Prima "Meil pole banaane" või Jake Oweni "Rohelisi banaane"), neist kirjutati lasteluuletusi, neid kujutati sageli natüürmortides. Ja viimasel ajal on ilmunud kunstnikke nagu hollandlane Stefan Bruchet, kes muudab banaaniviljad tõelisteks kunstiteosteks..

Botaaniline kirjeldus

Banaan on banaaniperekonna (ladina musaceae) perekonna banana (ladina musa) suure mitmeaastase rohu vili. Ehkki oleme harjunud banaanidest mõtlema kui igapäevaelus ja toiduvalmistamisel lihtsalt puuvilju, liigitavad botaanikud need marjadeks. Just need mittestandardsed marjad kuuluvad koos nisu, riisi, maisi ja kartulitega maailma kõige olulisemate põllukultuuride hulka. Statistika kohaselt söövad inimesed kogu maailmas igal aastal umbes sada miljardit banaani [1].

nime päritolu

Mis puudutab teaduslikku terminit Musa, siis selle päritolust on kaks versiooni. Esimese järgi laenati see araabia keelest, kus sõna mauz (araabia keeles موز) tähendab banaani. Teise versiooni järgi anti ladinakeelne nimi Kreeka renessansi botaaniku Antonio Muse auks. Mis puutub sõnasse "banaan" ise, siis see kõlab enamikes tänapäevastes Euroopa keeltes ühtemoodi. Tõenäoliselt võtsid portugallased või hispaanlased selle algselt üle Lääne-Aafrika keelest Wolof, milles seda hääldatakse - banaan [2].

Ajalugu

Paljud banaani päritolu uurijad nõustuvad, et selle vilja sünnikohaks olid Malai saarestik ja Okeaania. Teadlased usuvad, et inimesed hakkasid seal banaane inimtoiduks kasvatama 5. aastatuhandel eKr. Ja mõned väidavad isegi, et banaani kasvatati Paapua Uus-Guineas (Okeaanias) juba 8. aastatuhandel eKr. [3]

Siiani ei vaibu vaidlused banaanide ilmumise aja pärast Aafrikas. Nii on mõned teadlased veendunud, et banaane on Madagaskaril kasvatatud umbes 3 tuhat aastat. Kuid põhjalikumad tõendid viitavad sellele, et tänu Aasia kolonialistidele ilmusid need viljad Aafrika saarel alles aastatel 400–600 pKr. Umbes samal ajal levisid banaanid kogu Lähis-Idas ja Hiinas ilmusid need veidi varem - umbes 200 pKr, kuigi laia populaarsust õnnestus neil saavutada alles 20. sajandil [4]..

Tänu Portugali meremeestele, kes avastasid Aafrikast magusad kollased puuviljad, tekkisid Kanaari saartele banaaniistandused ja sealt avanesid need puuviljad tee Kariibi mere, Kesk- ja Lõuna-Ameerika riikidesse. Mis puudutab Põhja-Ameerika mandrit, siis seal lisati kohalike elanike toidulauale kollaseid puuvilju alles 19. sajandi teisel poolel..

Sama saatus tabas banaani ka Euroopas. Kuni Viktoria ajastu alguseni polnud banaanide järele suurt nõudlust, ehkki neid tunti juba vanas maailmas (legendi järgi tabas nende suurepärane maitse Aleksander Suurt, kes tõi need Indiast kaasa). Uus huvi banaanide vastu tekkis 19. sajandil Saksamaal Hamburgis, kus meremehed tõid selle ülemere puuvilja ja pühkis üle Euroopa. Eriti meeldis prantslastele uus maius. Veelgi enam, Pariisis on banaanist saanud salongielu lahutamatu sümbol..

Venemaa osas algas aktiivne banaanide import Nikita Hruštšovi ajal. Nende puuviljade laialdasest kättesaadavusest pole loomulikult vaja rääkida, kuid suurtes linnades ilmusid need aeg-ajalt riiulitele. Kuid 60ndatel. NSV Liidu suhted ühe peamise troopiliste puuviljade tarnija Hiinaga halvenesid. Ja veel üks tarnijariik Vietnam oli sõjas, nii et banaanide import praktiliselt peatus. 70ndatel. Leonid Brežnev on kehtestanud puuviljade impordi Aafrikast ja Ladina-Ameerikast.

Huvitav on see, et erinevalt meie ajast, kui kollast magusat banaani saab osta peaaegu kõikjalt maailmast, ei olnud enne selle troopilise puuvilja magusat sorti kõikjal võimalik nautida. Mitte kõigis riikides, kus banaane kasvatati, sobisid need toorelt söömiseks. Ja maitse võiks olla märgatavalt erinev.

Kuid 19. sajandil aitas õnnelik juhus levitada magusaid banaanivilju kogu maailmas. Sajandi alguses tõi Prantsuse botaanik ja keemik Jean-François Pouillat Martinique'ist Jamaicale mitmesuguseid banaane, mis hiljem kandis nime Gros Michel [5]. See magus troopiline puuvili kogus kohalike seas kiiresti populaarsust ning esimeste jahutuskambrite kasutuselevõtuga alustas Jamaica esimeste suuremate banaanisaadetiste saatmist teistesse riikidesse. Nii saavutas Gros Michel järk-järgult ülemaailmse kuulsuse..

Sordid

Banaanide liik ja sortide mitmekesisus on hämmastav. Lisaks söödavaid puuvilju tootvatele taimedele on olemas ka dekoratiivsed ja looduslikud banaanid. Otseselt söödavad banaanisordid jagunevad tavapäraselt magustoiduks (magusa viljalihaga) ja plantaanideks (kõva tärkliserikka südamikuga). Esimesi süüakse tavaliselt toorelt või kuivatatult, teised aga vajavad kuumtöötlust või neid kasutatakse kariloomade söödana..

Huvitav on see, et peaaegu kõik tänapäeval kasvatatavad söödavate banaanide sordid on sama kultigeeni sordid - kultuurtaim, millel pole looduses analoogi. Mõnikord on looduslikud banaanid visuaalselt sarnased tuttavate kollaste poolkuu kuudega, kuid nende sees on täpilised seemned ja väikesel kogusel paberimassil on ebameeldiv maitse..

Mis puutub söödud banaanidesse, siis peaaegu kõik olemasolevad sordid on inimese kasvatatud hübriidi variatsioonid. Aretajate töö võimaldas saavutada häid maitseomadusi ning nõutavat resistentsuse taset haigustele ja kahjuritele. Arvestades, et taim paljuneb vegetatiivselt, on tegelikult kõigil tänapäeval kasvavatel banaanidel sama eellane..

Sellegipoolest ei garanteeri selline hoolikas töö puuviljade ohutust. Näiteks hävitas juba mainitud sordi Gros Michel, maailmatarnete vaieldamatu liider, 20. sajandi keskel haigus, mida nimetatakse "Panama seeneks". Pärast seda töötasid teadlased välja uue sordi - Cavendishi, mida leidub nüüd kogu maailma kaupluste riiulitel..

Ebatavaliste banaanide hulgas eristatakse lisaks juba kirjeldatud metsikule ka punast Cavendishi, millel on lisaks vastava värvusega nahale ka kreemjas maitse koos vaarikate nootidega. Jaava saarelt leiate sinise banaani ning Floridas ja Hawaiil kasvavad Ae Ae banaanid, mis välimuselt (tumeroheliste ja heleroheliste triipude vaheldumine) sarnanevad pigem suvikõrvitsaga [6]. Lisaks on paljudes maailma riikides, kaasa arvatud meie, populaarne nn "beebibanaan". Nagu nimigi ütleb, on need väikesed banaanid (kuni 12 cm), õhukese koore ja kreemja viljalihaga. Need on tavaliselt magusamad kui tavalised puuviljad..

Kasvavad omadused

Vastupidiselt levinud arvamusele ei kasva banaanivili palmil, vaid samanimelisel ürdil, mida muide koos bambusega peetakse maailma kõrgeimaks ürdiks. Spiraalis üksteisega kattuvad lehed, millest moodustub valetüvi, ulatuvad mõnikord 12 meetri kõrguseks. Lehtede värv varieerub sõltuvalt banaani tüübist ja sordist (täiesti roheline, kahevärviline - karmiinpunane roheline või täpiline - pruunide laikudega). Arenedes viskab banaan vanu lehti ja valetüve sisse ilmuvad uued võrsed..

Banaani õitsemisperiood algab 8–10 kuud pärast istutamist. Maa alt võrsub tüvi läbi tüve, moodustades kolmest lilleastmest koosneva keeruka õisiku: peal on emased lilled, mis moodustavad vilju, allpool on biseksuaalsed ja isegi allpool on isased. Tolmlemine toimub tänu nahkhiirtele, lindudele ja väikestele imetajatele. Ühest õisikust areneb tavaliselt mitusada banaani. Vilja värv, kuju ja maitseomadused sõltuvad sordist..

Banaanide kasvatamise looduslik elupaik on troopilises ja subtroopilises tsoonis asuv territoorium. Taimed vajavad kõrget õhuniiskust ja optimaalne temperatuur jääb vahemikku 25–36 ° C. Lisaks kasvavad banaanid kõige paremini happelises mullas, milles on palju lämmastikku, kaaliumi ja fosforit..

Venemaa territooriumil kasvatatakse banaane ainult Sotši ümbruses, kuid madal talvine temperatuur ei võimalda viljadel täielikult küpseda. Tavaliselt aeglustub temperatuuril umbes 16 ° C troopilise puuvilja kasv ja 10 ° C juures see peatub. Pikk viibimine ebasoodsates tingimustes võib põhjustada taime surma.

Vaatamata Venemaa ebasobivale kliimale võib söödavate puuviljadega banaani kasvatada otse teie majas või isegi korteris, kui järgite teatavaid tingimusi:

  1. 1 peate valima kääbussortide seemikud (näiteks Musa Super Cavendish Dwarf või Musa Cavendish Dwarf), mille kõrgus ei ületa 1,5-2 meetrit;
  2. 2 troopilise taime parim asukoht on kõige eredam koht;
  3. 3 banaani vajab rikkalikku jootmist ja suurt niiskust, kui seda pole korteris täielikult varustatud, tuleb lehti regulaarselt piserdada.

Lisaks on banaani soovitatav toita iga 2 nädala tagant, samuti õigeaegselt ümber istutada. Viide sellele, et taim on suurema mahuti jaoks küps, on tavaliselt drenaažiavadest nähtavad juured. Reeglina hakkab banaan vilja kandma siis, kui see on jõudnud 30–50-liitriste pottide jaoks sobivaks..

Valik ja ladustamine

Banaanid korjatakse tavaliselt küpsena ja transporditakse seejärel kogu maailmas külmkambrites. Selle vilja ilu on aga see, et see valmib ka pärast oksalt kitkumist. Banaanide valimisel peaksite alustama oma eesmärgist. Kui kavatsete järgmise 1-2 päeva jooksul puuvilju süüa või kasutada, võite kooril kasutada pruunide täppidega banaane. Need puuviljad on küpsed ja valmis sööma. Kuid pruunid või mustad laigud viitavad üleküpsusele ja vilja mädanemisprotsessi algusele..

Loomulikult peaksite kontrollima, kas banaanikoor on tugev, ilma nähtavate kahjustusteta. Liiga pehme südamik või helepruunid laigud sellel on märk üleküpsusest. Kui vajate banaane edaspidiseks kasutamiseks, võite võtta rohelise koorega puuvilju. Võite neid ka sellisel kujul kasutada, kuid neil on viskoossem ja vähem magus maitse, nii et parem on lasta neil küpseda..

Banaanide hoidmise puhul sobib küpsetele puuviljadele temperatuur 7–10 ° C, küpsetele aga 12–14 ° C. Banaane ei soovitata külmkapis hoida, sest madalal temperatuuril muutub koor kiiresti mustaks (ehkki see ei mõju maitsele eriti). Muide, Internetis laialt levinud nõuanne - mähkida banaanisabad selle pikemaks säilitamiseks toidukilesse - ei ole praktikas kuigi tõhus..

Haigused ja kahjurid

Aretajate pika ja vaevarikka töö tulemus oli Cavendishi sordi aretamine, millel on suurepärased maitseomadused, hea saagikus ja transport talub suurepäraselt. Kõigi selle eeliste kõrval on sordi elujõulisuse osas võtmetähtsusega teatud puudused. Esiteks on see taime võimetus haiguste vastu kaitsemehhanisme välja töötada..

Fakt on see, et söödavaid banaanivilju saab ainult taimedelt, mida on paljundatud vegetatiivselt (võrse istutamine). Kuid sel juhul lakkab banaan arenemast ja keskkonnaga kohanemast ning ühelt poolt saame alati sama kvaliteetse ja maitsva saagi ning teisalt oleme vastuvõtlikud haigustele..

Aretajate aretatud Gro Micheli sort langes samasse lõksu. Kahekümnenda sajandi keskel ründas teda nn "Panama tõbi" TR1 (seen Tropical Race 1), mis viis Gros Micheli suuremahulise kasvatamise lõpetamiseni. Töötades sordi Cavendish kasvatamisel, võtsid teadlased arvesse haiguse eripära ja muutsid "uue" vilja selle suhtes resistentseks. Kuid vilju nakatavate organismide areng jätkus. Selle tulemusel ohustas "Panama haiguse" TR4 muteerunud liik Cavendishi edasist saatust.

Kuid banaani täielik kadumine veel ei ähvarda. Teadlased jätkavad uurimistööd ja üritavad uude sordi sisse viia ühte Indoneesia loodusliku banaani geeni, mis tuleb praeguste TR-haigustega hästi toime. Kuid seda protsessi aeglustab veidi asjaolu, et valikuliseks selektsiooniks on vaja seemneid ja söödavates banaanides on neid üliharva..

Lisaks Panama haigusele on banaan vastuvõtlik ümarusside ja mustanahaliste rünnakutele. Probleeme võib tekkida ka bakterihaigusest moko või sigatoka seenest, kuid banaanikasvatajad on õppinud nende õnnetustega toime tulema tänu keemilistele mõjuritele..

  1. Seitsme suurima müüdi purustamine banaanide kohta, allikas
  2. Banaan, allikas
  3. Boyd W., Lentfer C. Banaanikasvatuse antiikaja jälitamine Paapua Uus-Guineas. Austraalia ja Vaikse ookeani piirkonna teadusfond. 18. september 2007.
  4. Banaani ajalugu, allikas
  5. Jamaica banaanid ja jahubanaanid, allikas
  6. 7 banaanisorti, allikas
  7. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  8. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  9. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  10. Riiklik toitainete andmebaas, allikas
  11. 11 tõestatud banaanide kasu, allikas
  12. Banaanide eelised ja terviseriskid, allikas
  13. Bhowmik D., Duraivel S., Umadevi M. Banaani traditsiooniline ja meditsiiniline kasutus. Farmakognoosia ja fütokeemia ajakiri. 1. köide, 3. väljaanne, allikas
  14. Ajurveeda aluspõhimõtted, allikas
  15. Dale J. Kuldsed banaanid, milles on palju A-vitamiini, välja töötatud Queenslandi tehnikaülikoolis. 7. juuli 2017, allikas
  16. Banaanide parem mõistmine võib aidata pimedaksjäämist. American Chemical Society, 20. aprill 2016, allikas
  17. Kas banaanidest valmistatud ravim võiks võidelda paljude surmavate viirustega? Michigani ülikooli tervishoiusüsteem, 22. oktoober 2015, allikas
  18. Banaanist plantainkiud võivad ravida Crohni tõbe. Liverpooli ülikool, 25. august 2010, allikas

Ilma meie eelneva kirjaliku nõusolekuta on keelatud kasutada mis tahes materjale..

Administratsioon ei vastuta retseptide, nõuannete või dieedi rakendamise katsete eest ning ei taga ka seda, et nimetatud teave aitaks või kahjustaks teid isiklikult. Olge ettevaatlik ja pöörduge alati vastava arsti poole!